P0

Regionas

Neringa kviečia į tarptautinį folkloro festivalį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-21


Į Lietuvos kultūros sostinę Neringą birželio 21–23 d. grįžta tradicinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“ su daugiau nei dviem dešimtimis kultūrinių renginių, edukacinių dirbtuvių, sveikatinimosi veiklų, koncertų ir kitų šventinių pramogų. Birželio 23-ąją festivalį vainikuos Joninės Nidoje.

Vytauto Petriko nuotr.

Festivalio organizatoriai pasiūlys atgaivinti kūną ir sielą novatoriškose miško ir gongų maudynėse, garso masažuose, lėto gyvenimo pamokose, gamtos stebėjimo žygiuose. Prisiliesti prie baltų ir kuršininkų etnokultūros kvies tautodailininkai ir etnografai žoliavimo, amatų ir
rankdarbių dirbtuvėse.

Muzikos ir šokio mylėtojus džiugins festivalio atidarymo ir net trys vakaro koncertai, kuriuose pasirodymus surengs ponia Yuko Yamasaki (Japonija), svečiai iš Vengrijos „Cifra Műhely“, multiinstrumentalistas Daumantas Lukošiūnas, muzikos projektas „Tykumos“, folkloro ansambliai „Giedružė”, „Aušrinė“ ir daugelis kitų atlikėjų.

Tradicine festivalio „Tek saulužė ant maračių“ kulminacija tapusi Joninių šventė birželio 23–ąją suskambės folkloro garsais pievoje prie Nidos uosto.

„Neringa kviečia švęsti vasarą ir kultūrą – šiais metais festivalis „Tek saulužė ant maračių“ siūlo kaip niekad įvairų veiklų ir muzikos rinkinį, tad sau mielą festivalio pramogą atras kiekvienas“, – pranešime cituojama Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ direktorė Edita Lubickaitė.

Festivalio renginiai – nemokami. Į daugumą renginių dalyviai kviečiami registruotis, vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos: www.kulturossala.lt


  2021-06-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt