P0

Kultūra

Klaipėdoje – naujas vasaros festivalis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-22


Rugpjūčio 1–15 dienomis Klaipėdos koncertų salės lauko estradoje pirmą kartą vyks festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“. Jo metu bus suorganizuota 15 įvairių renginių – koncertų, kino vakarų bei įdomių pašnekesių su įvairių sričių žinomais žmonėmis.

„Tai, ką šiandien pristatome, yra ilgai brandinta idėja bei nemažai darbo pareikalavęs konceptas. Esame tikri, kad ši unikali erdvė yra verta miesto festivalio. Penkiolika renginių, kurie skirti įvairiems skoniams, tad tikime, kad kiekvienas ras sau patinkantį, o kai kas aplankys ir visus. Labai džiaugiamės, kad festivalis sudomino žinomiausius šalies atlikėjus, kurių koncertuose galės apsilankyti kiekvienas norintis, o pati erdvė sukurs itin jaukią aplinką, apsuptą medžių ir daug žalumos“, – pranešime cituojami festivalio sumanytojai.

Rugpjūčio 5 d. vakarą festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ scenoje pasirodys atlikėja Alina Orlova. Martyno Vainoriaus nuotr.

Vienas iš 15 būsimų renginių dar neatskleidžiamas. Per daugiau nei dvi savaites vyks 4 kino vakarai, iš kurių du bus nemokami, o taip pat 10 koncertų.

Į festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ sceną bei atidarymo renginį rugpjūčio 1 d. pirmoji žengs Inga Jankauskaitė. Žinoma kūrėja pristatys
išskirtinę programą, kurioje nuskambės ir ne vienas naujas kūrinys.

„Pernai išbandėme ir labai sėkmingai prisijaukinome šią erdvę, kurioje anksčiau vyko tik kameriniai ar akustiniai koncertai, tad nėra priežasčių to nekartoti. Tik jau didesniu užmoju, atidarant visą kelias savaites truksiantį festivalį. Klaipėdos koncertų salės kiemelis yra visapusiškai nuostabi erdvė tiek klaipėdiečiams, tiek turistams poilsiautojams. Po senais medžiais, miesto centre, gryname ore, jaukiai, bet triukšmingai – man regis, šis festivalis padės tą vietą atrasti iš naujo“, – cituojama I. Jankauskaitė.

Rugpjūčio 2 d. festivalyje vyks nemokamas renginys – „Sidabrinių gervių naktys“, kurio metu bus parodyti trys kino apdovanojimų laureatų darbai bei Dovilės Filmanavičiūtės pokalbiai su filmų kūrėjais.

Rugpjūčio 3 d. vakaras bus dedikuotas vienai garsiausių Meksikos dailininkių, realizmo, siurrealizmo ir simbolizmo atstovei – Fridai Kahlo. Čia vyks teminis kino vakaras „Kino fondas pristato: Frida. Viva la Vida“.

Rugpjūčio 4 d. vyks prieš ketverius metus susikūrusios ir spėjusios išpopuliarėti matematinio roko grupės „jautì“ koncertas. Rugpjūčio 5 d. vakarą festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ scenoje pasirodys atlikėja Alina Orlova. Rugpjūčio 6 d. parke suskambės grupės „Saulės kliošas“ dainos.  Rugpjūčio 7 d. pirmąjį vasaros koncertą uostamiestyje surengs Jazzu. Rugpjūčio 8 d. savo balsu parką džiugins sparčiai populiarėjanti atlikėja Gabrielė Vilkickytė.

Rugpjūčio 9 d. į festivalį sugrįš nemokamos „Sidabrinių gervių naktys“ – bus pristatyti 4 filmai – laureatai, o D. Filmanavičiūtė kalbins jų kūrėjus. Rugpjūčio 10 d. vyks dar vienas teminis kino vakaras – čia „Kino fondas“ pristatys daugybės liaupsių sulaukusį režisieriaus Jean – Paul Salomé filmą „Dylerė“.

Rugpjūčio 11 d. žaliasis Klaipėdos centre esantis parkas nusidažys geltonai, nes koncertą surengs grupė „The Roop”.

„Visą laiką yra džiugu koncertuoti Klaipėdoje. Tai yra ypatinga vieta, neabejotinai. Džiaugiamės, kad tapsime šio festivalio dalimi, o mes pažadame – surengsime jaukų koncertą“, – teigia „The Roop”.

Rugpjūčio 12 d. į festivalį atvyks hitų kaip „Mėlyna Mėlyna“, ar „Taip jau gavosi“ autoriai – grupė „Sisters On Wire“.

Rugpjūčio 13 d. įvyksiantis renginys kol kas neatskleidžiamas. Rugpjūčio 14 d. festivalyje vyks klaipėdiečio Jurijaus Veklenko koncertas. Jis pristatys naujausią savo albumą bei jau hitais tapusius kūrinius. O rugpjūčio 15 d. vakarą festivalį uždarys Vidas Bareikis.

Bilietus įsigyti galima bilietų platinimo platformoje Bilietai.lt.


  2021-06-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt