P0

Regionas

Nidoje – koncertų serija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-23


Nidoje neseniai duris atvėrusioje naujoje muzikos ir renginių erdvėje – „Line Up Nida“, šią savaitę skambės koncertų serija, kuri klausytojus kvies į alternatyviosios muzikos atlikėjų koncertus. Naglių gatvėje įsikūrusioje „Menų zonoje“ nuo ketvirtadienio savo pasirodymus surengs Giedrė, FC Baseball bei Alina Orlova.

„Jau kuris laikas, jautėme, kad Nida, yra ta vieta, kurioje poilsiautojai iš visos Lietuvos atkeliauja ne tik pailsėti unikalios gamtos apsuptyje, bet mielai atkeliautų ir į gyvos muzikos koncertus. Pagaliau, tam turime puikią erdvę, kuri pasipuošė menininkų darbais ir visą vasarą džiugins išskirtiniais koncertais”, – pranešime cituojamas festivalių prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

Jau šį ketvirtadienį „Line Up Nida“ scenoje pasirodys Giedrė, pažįstama dar iš „Pieno lazerių” ar „Empti” laikų. „Tiesa ar drąsa?” klausia atlikėja Giedrė naujausiame savo darbe.

Penktadienį naujoje Nidos erdvėje savo kūryba dalinsis FC Baseball. Anksčiau žinomas Junior a vardu, muzikos kūrėjas Tautvydas Gaudešius, pastarąjį laikotarpį skyrė naujam savo sceniniam alter ego ir dabar prisistato – FC Baseball vardu, kuris jau dabar yra tituluojamas, kaip vienas produktyviausių projektų Lietuvos muzikos scenoje. Per ganėtinai trumpą laikotarpį jis savo gerbėjams padovanojo net du albumus, subūrė gyvo garso grupę.

Šeštadienį nuvilnys Alinos Orlovos muzika.

Koncertuose reikalingas galimybių pasas.


  2021-06-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt