Ant Palangos koncertų salės sienos – vertikalus šokis

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-06-25

Liepos 5 d. 22.30 val. ir 23.30 val. ant Palangos koncertų salės fasadinės sienos bus pristatytas šokių mokyklos CODA vertikalus šokis – „Kūrėjo kodas“ .

Pasirodymo premjera įvyko 2020 m. rugsėjo 25 -26 d. Vilniuje ant Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro sienos. Dmitrij Matvejev nuotr.

Pasak organizatorių, vertikalus šokis – tai unikali meno rūšis, jungianti šiuolaikinio cirko, oro akrobatikos elementus ir klasikinį šokį neįprastoje erdvėje – ant sienos.

Liepos 5 d. vakarą Palangos miesto gyventojai bei svečiai turės neeilinę galimybę pamatyti renginį nemokamai. Vertikalų šokį atliks profesionalai iš Lietuvos, Nyderlandų ir Bulgarijos – Inga Briazkalovaitė, Mickaela Karlsson ir Dimitre Simeonov.

Projekto režisierė – Rūta Bunikytė, vaizdo projekcijos – Vestos Obolevičiūtės, muzika – Kristijono Lučinsko, šviesos – Stasio Jamanto.

Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Palangoje - išskirtinė vagystė

Policija pranešė, kad naktį į šeštadienį, apie 2 val., Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, patekus į medinės konstrukcijos saugyklą buvo pavogta ...
2024-06-23
Skaityti daugiau

Regionas

Palangos kurorto muziejuje - ispanų filmų retrospektyva

Palangos kurorto muziejus kartu su Ispanijos ambasada, Ispanijos garbės konsulu Klaipėdoje Vytautu Lygnugariu, ir kino klubu „8 ½“ jau antrus ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Regionas

Iš Palangos ir Žibininkų - ekskursija autobusu 

Kretingos rajono turizmo informacijos centras pristato naujovę – ekskursiją autobusu iš Palangos ir Žibininkų į Darbėnų kraštą „Darbienū dyvū dyvā“. ...
2024-06-19
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This