P0

Fotoreportažai, Švietimas

Jūrinis sektorius pasipildė dar 90 diplomuotų specialistų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-25


Penktadienio vidurdienį Lietuvos aukštosios jūreivystės mokykloje surengta diplomų įteikimo šių metų absolventams šventė. Tarp 90 šiemet šią aukštąjį mokyklą baigiančių jaunuolių buvo ir sulaukusių specialių įvertinimų.

Diplomai buvo įteikti 37 laivavedžiams, 17 mechanikų – inžinierių, 25-iems logistams, 8 finansininkams bei 3 vadybininkams.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Švietimo vidus

UAB „Hoegh LNG Klaipeda” įsteigtomis stipendijomis už geriausius studijų rezultatus 2020/2021 studijų metais buvo paskatinti Rugilė Braslauskaitė , Buzko Vladislavas, Ulbajev Dmitrij, Justė Paulikaitė, Patrikas Paškauskas ir Liutauras Vyšniauskas.

Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentas Egidijus Mockus vienkartines stipendijas įteikė dviem Jūrų inžinerijos ir Jūrų technologijų studijų krypčių absolventams už jų parengtus baigiamuosius darbus, nagrinėjančius aktualią Klaipėdos miesto ir regiono problematiką. Taip buvo įvertintas Martynas Palionis už darbą „Pavojingų krovinių gabenimo autotreileriuose vertinimas Ro-Ro krovininio keleivinio laivo „Victoria Seaways“ reisuose iš Klaipėdos (Lietuva) į Vokietijos ir Švedijos uostus” (darbo vadovas Steponas Litvinas) ir Lukas Vaitiekaitis už darbą „Žemsiurbės „Medway” energetinių įrenginių eksploatavimo, vykdant diagnostinių sistemų modernizavimą, tyrimas” (darbo vadovas doc. dr. Viktoras Senčila).

Šventės metu taip pat buvo įteikti Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų pažymėjimai 15 LAJM absolventų.

Šventės proga sveikino žodžius tarė LAJM direktorius Vaclav Stankevič, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas plk. Juozas Kačergius, Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų vadas Giedrius Premeneckas, Lietuvos jūrininkų sąjungos pirmininkas Petras Bekėža, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos vykdomasis direktorius Robertas Valantiejus bei kapitonas Sigitas Šileris, patikinęs būsimuosius jūrininkus, kad pačios gražiausios ir ištikimiausios moterys gyvena būtent Klaipėdoje.


  2021-06-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt