P0

Miestas

Klaipėdos jaunimo organizacijos išsirinko naujus lyderius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-28


Birželio 26 d. įvykusio Klaipėdos jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ (KLAS) kasmetinio visuotinio narių susirinkimo metu ne tik patvirtinti būtini dokumentai ir ataskaitos, bet ir įvyko rotacija sąjungos valdymo organuose.

Visuotinio narių susirinkimo metu dauguma Klaipėdos nevyriausybinių jaunimo ar su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų patvirtino KLAS veiklos, finansinę bei Klaipėdos jaunimo reikalų tarybos veiklos ataskaitas. Daugumos atstovų ratifikuoti ir KLAS įstatai bei veiklos reglamentai ateinantiems metams.

Taip pat pristatytos KLAS revizijos komandos išvados ir pateiktos rekomendacijos sklandesnei, daugiau nei dvidešimt jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų vienijančios sąjungos Klaipėdos mieste, veiklai.

KLAS visuotinio susirinkimo metu vykę rinkimai į KLAS organus ir Klaipėdos jaunimo reikalų tarybą pakeitė buvusias komandų sudėtis ir prie pastarųjų prisijungė nauji lyderiai.

KLAS pirmininku dviejų metų kadencijai tapo perrinktas Laurynas Gečius. KLAS tarybos naujoji sudėtis dvejiems metams: Vilius Marauskas, Izidė Marcinkutė, Žygintas Jurevičius. KLAS vienerių metų revizijos komandą sudarys Rimantė Kvekšaitė, Arina Dumčiūtė, Karolis Mančas.

Į Jaunimo reikalų tarybą išrinkta Rimantė Kvekšaitė, Agnė Zabrynaitė, Eglė Šerutytė, Nina Šamakova, Dovilė Petraitytė ir Vilius Marauskas.


  2021-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt