P0

Kultūra

Kvies šeimas į kūrybines dirbtuves

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-28


Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4) liepos ir rugpjūčio šeštadieniais vyks grafikos ir tapybos kūrybinės dirbtuvės, skirtos šeimoms.

KKKC nuotr.

Šį sezoną įgyvendinama KKKC Meno kiemo edukacijų ciklo programa kartu su visu pasauliu buvo patekusi į karantino gniaužtus. Prisitaikius prie naujos realybės ir pasitelkus šiuolaikines technologijas, pakeitusios formatą edukacinės veiklos buvo perkeltos į virtualią erdvę ir tapo pasiekiamos neribotam dalyvių skaičiui. Edukacinių užsiėmimų videoįrašai, publikuoti „Youtube“ platformos KKKC paskyroje, suteikia galimybę kiekvienam norinčiajam bet kuriuo metu įsilieti į klausytojų ir kūrėjų gretas.

Tačiau virtualūs užsiėmimai niekada nepakeis gyvų susitikimų. Todėl trys KKKC Meno kiemo rezidentės – grafikės Žaneta Jasaitytė-Bessonova ir Toma Šlimaitė-Bubelienė bei tapytoja Daiva Dašenkovienė kviečia į šeštadienines kūrybines dirbtuves klaipėdiečių ir miesto svečių šeimas, norinčias vasaros savaitgalius skirti pažinčiai su menu.

Kiekvienas susitikimas dirbtuvėse žada vis naujų patirčių, kadangi užsiėmimų temos – labai įvairios: tai ir natiurmorto tapymas, ir subtili klaipėdietiškų ženklų transformacija grafikos atspauduose, ir spalvomis sproginėjanti šventės išraiška monotipijose, ir grafikos praktinis pritaikymas, atspaudais dekoruojant tekstilės dirbinius. Telieka išsirinkti datą, užsiregistruoti ir dalyvauti!

Kūrybinių dirbtuvių programa

Liepos 3 d. 10 val. „Fachverkas giliaspaudėje“ (sausoji adata / subtilios linijos / tekstūros). Lektorė – grafikė Toma Šlimaitė-Bubelienė.

Liepos 17 d. 13 val. „Natiurmortas“ (tapyba). Lektorė – tapytoja Daiva Dašenkovienė.

Liepos 31 d. 13 val. „Balionai“ (monotipijos technika). Lektorė – grafikė Žaneta Jasaitytė-Bessonova.

Kultūros straipsnių vidus

Rugpjūčio 7 d. 13 val. „Miesto istorijos“ (marškinėliai / maišeliai, mišri grafikos technika). Lektorė – grafikė Žaneta Jasaitytė-Bessonova.

Rugpjūčio 21 d. 10 val. „(Ne)Tradiciniai pajūrio motyvai“ (monotipija / sodrios linijos / tonai / dėmės). Lektorė – grafikė Toma Šlimaitė-Bubelienė.

Rugpjūčio 21 d. 13 val. „Natiurmortas“ (tapyba). Lektorė – tapytoja Daiva Dašenkovienė.

Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 10 metų. Užsiėmimai mokami: suaugusiajam – 1,95 Eur, vaikui – 1,00 Eur. Dalyvių skaičius ribotas.

Būtina registracija el. p.: edukacija@kkkc.lt.


  2021-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt