P0

Kriminalai ir nelaimės

Moters automobilyje – 11 kg kanapių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-29


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenis, kurie užsienio valstybėje, įtariama, įsigijo labai didelį kiekį narkotinių medžiagų ir kontrabandos būdu atgabeno jas į Lietuvą.

Kartu su kolegomis iš Skuodo atliekant ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo, buvo gauta informacija apie anksčiau neteistos, individualia veikla užsiimančios, 45 m. Klaipėdos miesto gyventojos galimai vykdomą narkotinių medžiagų kontrabandą.

Birželio pradžioje kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, atvykstant į Lietuvą iš Lenkijos, uostamiesčio teisėsaugininkai, bendradarbiaudami su pasieniečiais, automobilyje sulaikė minėtą moterį.

Atlikus kratą pastarosios automobilyje, rasta daugiau kaip 100 paketų su labai dideliu kiekiu (apie 11 kg) kanapių.

Tą pačią dieną Klaipėdoje, Statybininkų pr., sulaikytas prie šios nusikalstamos veikos, įtariama, prisidėjęs moters giminaitis – 32 m. klaipėdietis. Pagal verslo liudijimą dirbantis asmuo anksčiau teisėsaugai nebuvo žinomas.

Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau įtariamajai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. Įtariamajam vyrui paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į įtariamajai priklausantį automobilį.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.


  2021-06-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt