P0

Kultūra

Naujojoje Klaipėdos galerijoje – keramikos paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-29


Dailininkė Kristina Juškevičiūtė-Kinderienė Naujojoje Klaipėdos galerijoje nuo liepos 1 d. pristatys parodą, kurios ekspozicijoje – keramika, iliustruota grafikos darbais.

Dailininkė, atradusi baltą molį, poglazūrines pasteles ir pieštukus, suprato, kad tai – jos kūrybos kelias.

„Esu keramikė ir grafikė. Lipdydama ir dekoruodama savo darbus, atradau ir išplėtojau piešimo ant molio pastelėmis ir pieštukais techniką. Tokiu būdu sujungiau vaizduojamąjį ir taikomąjį menus, keramiką – su grafika. Ta jungtis mane žavi todėl, kad taikomasis menas gali dalyvauti mūsų kasdienybėje, suteikdamas jai prasmės ir grožio“, – savo kūrybą apibūdina autorė.

Menininkė parodoje pristato keramikos darbus, sukurtus per pastarąjį pusmetį.

„Parodoje vyrauja išgrynintos, minimalistinės indų formos, kurias pripildo linijos, brūkšneliai, pasteliniai tonai. Tiesa, nesklidinai pripildo, lieka vietos ir tuštumai. Tuštumai, kuri kviečia dar daugiau ieškoti ir atrasti”, – rašoma galerijos pranešime.

Kristina Juškevičiūtė-Kinderienė (gim. 1986 m.) 2006–2010 m. Vilniaus dailės akademijoje studijavo vaizduojamąją grafiką. Šiuo metu gyvena ir kuria Leliūnuose, Utenos rajone. Menininkė yra surengusi keturias asmenines parodas, 2016 m. įkūrė keramikos studiją „Indelis medyje“.

Paroda veiks iki liepos 29 d.


  Kultūros straipsnių vidus

  2021-06-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt