P0

Regionas

Kaip Mindaugo karūnavimo dieną minės Palanga ir Šventoji?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-30


Liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, Palangoje jau penktus metus vyks šventė „Pozityviai“. Šiemet ji pakvies į naują erdvę – Grafų Tiškevičių alėjos aikštę. Čia lauks nemokamos interaktyvios pramogos ir žaidimai visai šeimai.

16 val. vyks teatralizuotas koncertas „Pozityvios išdaigos burbulų šalyje“. Tai – muzikiniai pokštai nepaprastoje burbulų šalyje su šou grupe „Trys draugai“ – smagiais dainelių personažais, kuriuos įkūnija ilgametę patirtį scenoje turinti profesionalų trijulė: Vaida, Andrius ir Romas Trijoniai.

20 val. Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčioje Vokietijoje gimusi, o 2000 metais į Lietuvą grįžusi Charlotte Kirsh žiūrovams dovanos koncertą „Skriski, skriski Lietuvėlėn“. Charlotte Kilsch (sopranas) – Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos diplomantė, žinių sėmėsi iš prof. Astos Krikščiūnaitės, doc. Juditos Leitaitės, dabar siekia magistro laipsnio, mokosi prof. Irenos Milkevičiūtės klasėje. Dainavo Vilnius City Opera ansamblyje, operoje „Pikų dama”. 2019 metais nugalėjo liaudies dainų konkurse Merės Taurei laimėti Birštone. Irma Kilsch – pianistė, ypač sužavėjusi žiūrovus Vokietijoje, kur praleido dalį savo gyvenimo. Šiuo metu ji aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje akompanuodama žymiems Lietuvos muzikantams. Šiame koncerte dalyvaus kartu su dukra Charlotte.

21 val. įvairiose Palangos ir Šventosios vietose (ant Birutės kalno – kartu su folkloro ansambliu „Mėguva“, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje – kartu su Palangos kameriniu choru, Šventosios centrinėje aikštėje – kartu su Charlotte Kilsh) bus giedamas himnas.


  2021-06-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt