Atveriami Mokesčių inspekcijos gyventojų aptarnavimo padaliniai

Konsultacijos
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-07-01

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo liepos 1 d. gyventojams atveriami visi Vyriausybės nustatytus saugumo reikalavimus atitinkantys jos gyventojų aptarnavimo padaliniai. Juose apsilankyti galės tik iš anksto užsiregistravę bei visų saugumo reikalavimų besilaikantys klientai.

Kartu akcentuojama, kad ir toliau visos paslaugos bus teikiamos nuotoliniu būdu, paskambinus telefonu 8 5 2191 777, o konsultacijas mokesčių klausimais – 1882.

„Pastebime, kad nuo birželio 14 d. atvėrus gyventojų aptarnavimo padalinius penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose, klientai ir toliau aktyviai naudojasi elektroninėmis ir nuotolinėmis VMI paslaugomis. Taip žymiai paprasčiau ir patogiau, sutaupoma laiko. Iš viso, per kiek daugiau nei dvi savaites, didžiųjų miestų aptarnavimo padaliniuose apsilankė 3000 gyventojų, o nuotolinių paslaugų paskambinus telefonu suteikta 9 kartų daugiau gyventojų – 27 tūkst.“, – pranešime cituojamas VMI viršininko pavaduotojas Martynas Endrijaitis.

Registruotis vizitui galima nuo bendruoju VMI paslaugų telefonu 8 5 2191 777 nurodant, į kurį padalinį pageidautų atvykti.

Užsiregistravusieji į aptarnavimo padalinį vizito dieną kviečiami atvykti punktualiai sutartu laiku, bet ne anksčiau nei likus 5-7 min. iki numatyto laiko. Klientų aptarnavimo padaliniuose lankytojai aptarnaujami laikanti Vyriausybės nustatytų reikalavimų, tarp jų – laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų, higienos reikalavimų, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Konsultacijos

Pajamų ir turto nedeklaravusiems - VMI priminimas

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog gyventojams, kurie turėjo, tačiau nepateikė pajamų deklaracijos, pradėjo siųsti priminimus. Pirmieji jų sulaukė 24 ...
2024-05-08
Skaityti daugiau

ELTA

Likus parai pajamų deklaracijas pateikti privalo dar apie 194 tūkst. gyventojų

Naujausiais duomenimis pajamų mokesčio deklaracijas pateikė daugiau nei 1,4 mln. gyventojų, o iš privalančių deklaruoti pajamas tai jau atliko beveik ...
2024-05-01
Skaityti daugiau

Konsultacijos

Pajamas dar turi deklaruoti 190 tūkst. smulkiųjų verslininkų

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad beveik pusė gyventojų, praėjusiais metais vykdžiusių individualią veiklą (IDV), jau pateikė savo pajamų mokesčio ...
2024-04-10
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This