Klaipėdiečiai apgulė skiepų autobusiuką: paskiepijo apie 200-tus

Fotoreportažai, Koronavirusas
Avatar photoPalmira Martinkienė
2021-07-01

Kaip ir kitais atvejais, kai nuo COVID-19 skiepijama gyvos eilės principu, taip ir šio ketvirtadienio pavakarę prie uostamiesčio „Molo” prekybos centro nutįso žmonių eilė.

Palmiros Mart nuotr.

Nuo 16 val. jie rikiavosi prie skiepų autobusiuku pavadinto greitosios pagalbos automobilio, atsiliepę į Klaipėdos savivaldybės inicijuotą akciją – vakcinaciją nuo koronavirusinės infekcijos priartinti prie klaipėdiečių. Skiepijama buvo „Janssen“ vakcina, kurios, žinia, pakanka vienos dozės.

Viena jau netoli autobusiuko savo eilės laukusi vidutinio amžiaus moteris tokį skiepjimosi būdą teigė dėl to ir pasirinkusi, kad gyvena visai šalia.

„Man važiuoti per visą miestą į tą centrą [Vakcinacijos] nepatogu”, – sakė ji. Prieš 16 val. į eilę atsistojusi klaipėdietė teigė joje jau pralaukusi apie 40 min., bet dėl to nesiskundė.

Kad eilė esą juda gana sparčiai, teigė ir beveik pačiame jos gale, netoli Smiltelės g. stovinti kita moteris.

Nors ji sakė gyvenanti tolėliau, bet atvažiavusi pasiskiepyti čia dėl to, kad užtenka vienos „Janssen“ vakcinos dozės.

Tuo metu jau paskiepyta garbaus amžiaus senjorų pora, pavėsyje laukusi būtinų 15 min. po skiepo, sakė pagaliau nusprendusi pasiskiepti dėl to, „kad visi skiepijasi”.

Sunkiai vaikštantiems sutuoktiniams pakilus eiti, tvarką prižiūrinti medikė patarė pasijutus blogiau būtinai kviestis greitąją pagalbą.

Iki 19 val. likus maždaug 20 min., medikės informavo, jog per pirmas dvi valandas buvo paskiepyta 160 gyventojų.

„Dabar dar eina pavieniai, tai iki darbo pabaigos būsime paskiepiję netoli 200-tų”, – sakė viena iš jų.

Medikės taip pat pranešė, jog šį šeštadienį šis skiepų autobusiukas gyventojų lauks Senojoje prieplaukoje nuo 16 iki 19 val.

INFORMACIJA

Jau antra diena Klaipėdoje nežymiai auga dviejų pastarųjų savaičių atvejų, tenkančių 100 tūkst. gyventojų, skaičius: nuo pirmadienį buvusio 31 atvejo trečiadienį šis rodiklis padidėjo iki 33. Be to, pastarąją parą 12,5 proc. uostamiestyje išaugo ir savaitinis naujų COVID-19 atvejų skaičius. Tuo metu pagal vakcinacijos tempus Klaipėda nėra tarp lyderių: pagal abu skiepus gavusiųjų skaičių uostamiestis yra 6-as nuo galo tarp visų šalies savivaldybių – čia kol kas paskiepyta 31,6 proc. klaipėdiečių. Klaipėdoje šiuo metu serga 59 žmonės, iš viso jau yra pasveikę 14 509 klaipėdiečiai. Tačiau mirčių nuo COVID -19 uostamiestyje nefiksuojama jau trečia savaitė. Nuo pat pandemijos pradžios koronavirusinė infekcija yra nusinešusi 156 klaipėdiečių gyvybes.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Per parą nuo COVID-19 pasiskiepijo daugiau nei tūkstantis žmonių

Penktadienį Lietuvoje patvirtinti 437 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai (85 žmonės užsikrėtė antrą kartą, šeši – trečią). Klaipėdoje fiksuoti 22  šios ...
2022-10-29
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Skiepytis nuo COVID-19 galima ir medicinos įstaigoje, kur pacientas nėra prisiregistravęs

Statistikos departamento duomenimis, sekmadienį Lietuvoje patvirtinti 29 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai – visi žmonės užsikrėtė pirmą kartą, skelbia Statistikos departamentas. ...
2022-10-24
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Klaipėdoje COVID-19 rodikliai toliau gerėja

Statistikos departamento duomenimis, sekmadienį Lietuvoje patvirtinta 60 naujų užsikrėtimų koronavirusu atvejų, iš kurių 4 žmonės užsikrėtė antrą kartą, vienas – ...
2022-10-10
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This