P0

Švietimas

Universitetas pardavė buvusius Socialinių mokslų fakulteto pastatus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-02


Klaipėdos universitetas (KU) pardavė dar vieną nenaudojamų pastatų kompleksą – vadinamąjį mokomąjį – gamybinį korpusą, esantį Minijos g. 153, Klaipėdoje. Anksčiau jame buvo įsikūręs KU Socialinių mokslų fakultetas.

Penktadienio popietę pasibaigus elektroninio aukciono laikui, paaiškėjo, jog jis buvo sėkmingas. Nenaudojamą pastatų kompleksą įsigijo UAB „Maksilika“. Bendrovė buvo vienintelė aukciono dalyvė. Jos pasiūlyta kaina už parduodamą objektą – 1 738 800 Eur. Ji tokia pat, kaip ir skelbta pradinė komplekso pardavimo kaina.

KU infrastruktūros ir plėtros prorektorius Benediktas Petrauskas džiaugiasi rezultatyviu aukcionu ir tikisi, jog sutartis su aukciono laimėtoju bus pasirašyta be trikdžių – pagal įstatymus tai turi būti padaryta per 30 dienų.

„Džiaugiamės, kad aukcionas įvyko ir pavyko, tad galėsime susitelkti ne į nenaudojamo nekilnojamojo turto priežiūrą ir apsaugą, o į naujų KU projektų įgyvendinimą. Norime kuo greičiau pradėti naujo studentų bendrabučio projektavimą ir statybas, Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto perkėlimą į KU miestelį“, – pranešime cituojamas B. Petrauskas. 

Teigiama, jo šį nenaudojamo nekilnojamojo turto aukcioną elektroninėje erdvėje KU vykdė pirmą kartą.


  2021-07-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt