SEL koncerte ir fanų šėlsmas, ir muštynės (2)

Fotoreportažai, Miestas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-07-04

Didžiausiu vasaros renginiu pretenduojančiame tapti SEL koncerte, kuris Klaipėdos vasaros estradoje griaudėjo šeštadienio vakarą, neišvengta ir incidentų. Skaičiuojama, jog koncerte linksminosi apie 15 tūkst. žmonių.

Grupės SEL muzikantai į sceną žengė kelios minutės po 22 valandos.

Koncertą vainikavo daina „Monako”, kurią lydėjo fejerverkai. 

„Aš labai dėkingas gerbėjams už palaikymą. Turėjome nepaprastą vakarą po tokios ilgos pertraukos. Žmonės buvo nuostabūs – visi norėjo linksmintis, džiaugtis akimirka. Tai buvo tikrai kažkas tokio ką sunku apsakyti žodžiais. Mes buvome pirmi, kurie po ilgo laiko surengė tokio dydžio koncertą. Tiesiog negaliu nieko kito pasakyti, kaip kad žiūrovams didelį ačiū ir už jų beprotišką grupės SEL vertinimą. Taip pat noriu padėkoti visai komandai kurie dirbo prie šio koncerto”, – pranešime cituojamas Egidijus Dragūnas.

Beje, gerbėjai jo išankstinių raginimų į koncertą ateiti su apsauginėmis kaukėmis ir rinktis viešąjį transportą ar pavežėjimo, taksi paslaugas neišgirdo – pastatytų mašinų eilė tęsėsi abiejose Liepojos plento pusėse beveik iki Mumlaukio ežero. 

Uostamiesčio policija pranešė, kad šeštadienį apie 23.30 val. Liepojos gatvėje (joje ir yra Vasaros estrada – AK) renginyje kilo muštynės.

Pirminiais duomenimis, vienas iš konfliktuojančių asmenų aplinkiniams grasino atlenkiamu peiliu.

Sulaikant muštynėse dalyvavusius asmenis, peiliu buvo sužalotas tvarką renginyje prižiūrėjęs asmuo.

Dėl įvykio sulaikyti ir į areštinę uždaryti 33, 32, 31, 27 ir 23 metų vyrai. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “SEL koncerte ir fanų šėlsmas, ir muštynės”: 2

  1. Gerda parašė:

    Vienas žodis . LOPAS

  2. Anonimas parašė:

    Bet kažkaip keistai. Autobusuose esame priversti dusintis su kaukėmis, o SELO konce žmogus prie žmogaus ir kaukių nereikia? Šlykštūs tie dvigubi lietuviški standartai ir ta veidmainystė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Naujoji kultūra politika triumfuoja*

Šeštadieninio Selo koncerto Klaipėdos vasaros estradoje aplinkinių daugiabučių ir mažučių namų gyventojai dar ilgai nepamirš: decibelai iki pat vidurnakčio miesto ...
2024-07-15
Skaityti daugiau

Kultūra

Selas Klaipėdoje žada rekordinį vasaros koncertą

Jau šį šeštadienį, liepos 13 dieną, Klaipėdos vasaros estradoje koncertuosiantis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas teigia, kad tokio masto pasirodymo ...
2024-07-09
Skaityti daugiau

Kultūra

Vaido Baumilos koncertą Klaipėdoje apšildys Rūta MUR

Birželio 22-osios vakarą Klaipėdos vasaros estradoje didžiausią savo šios vasaros šou surengs Vaidas Baumila. „Vasarvidžio naktis“ pavadintą koncertą pradės atlikėja ...
2024-06-19
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This