P0

Fotoreportažai, Miestas

SEL koncerte ir fanų šėlsmas, ir muštynės (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-04


Didžiausiu vasaros renginiu pretenduojančiame tapti SEL koncerte, kuris Klaipėdos vasaros estradoje griaudėjo šeštadienio vakarą, neišvengta ir incidentų. Skaičiuojama, jog koncerte linksminosi apie 15 tūkst. žmonių.

Grupės SEL muzikantai į sceną žengė kelios minutės po 22 valandos.

Koncertą vainikavo daina „Monako”, kurią lydėjo fejerverkai. 

„Aš labai dėkingas gerbėjams už palaikymą. Turėjome nepaprastą vakarą po tokios ilgos pertraukos. Žmonės buvo nuostabūs – visi norėjo linksmintis, džiaugtis akimirka. Tai buvo tikrai kažkas tokio ką sunku apsakyti žodžiais. Mes buvome pirmi, kurie po ilgo laiko surengė tokio dydžio koncertą. Tiesiog negaliu nieko kito pasakyti, kaip kad žiūrovams didelį ačiū ir už jų beprotišką grupės SEL vertinimą. Taip pat noriu padėkoti visai komandai kurie dirbo prie šio koncerto”, – pranešime cituojamas Egidijus Dragūnas.

Beje, gerbėjai jo išankstinių raginimų į koncertą ateiti su apsauginėmis kaukėmis ir rinktis viešąjį transportą ar pavežėjimo, taksi paslaugas neišgirdo – pastatytų mašinų eilė tęsėsi abiejose Liepojos plento pusėse beveik iki Mumlaukio ežero. 

Uostamiesčio policija pranešė, kad šeštadienį apie 23.30 val. Liepojos gatvėje (joje ir yra Vasaros estrada – AK) renginyje kilo muštynės.

Pirminiais duomenimis, vienas iš konfliktuojančių asmenų aplinkiniams grasino atlenkiamu peiliu.

Sulaikant muštynėse dalyvavusius asmenis, peiliu buvo sužalotas tvarką renginyje prižiūrėjęs asmuo.

Dėl įvykio sulaikyti ir į areštinę uždaryti 33, 32, 31, 27 ir 23 metų vyrai. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


  2021-07-04

  2 komentarai “SEL koncerte ir fanų šėlsmas, ir muštynės”

  1. AvatarGerda (IP: 90.131.45.59)

   Vienas žodis . LOPAS

  2. AvatarAnonimas (IP: 90.138.180.210)

   Bet kažkaip keistai. Autobusuose esame priversti dusintis su kaukėmis, o SELO konce žmogus prie žmogaus ir kaukių nereikia? Šlykštūs tie dvigubi lietuviški standartai ir ta veidmainystė!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt