P0

Miestas

Dėl žurnalistinių mokymų vedėjo – nesusipratimas

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-07-05


Uždarose erdvėse vis dar dėvimos kaukės, pasirodo, gali sukelti ir rimtų nemalonumų.

Viešojoje erdvėje pasirodžius pranešimams apie Karlskronos aikštėje šią savaitę organizuojamą renginį 10–12 metų vaikams „Žurnalistika iš arti“, su „Atvira Klaipėda” susisiekusi Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė teigė, jog dėl šio renginio vedėjo įvyko nesusipratimas.

„Pas mane atėjo jaunas žmogus, užsidėjęs kaukę, ir pasisiūlė savanoriauti mūsų renginiuose Karlskronos aikštėje. Pasakiau, kad mes savanorius priimame, tik tam reikalinga sudaryti bendradarbiavimo sutartį. Jis ėmė kalbėti apie tai, kad gali pravesti žurnalistinius mokymus, kad turi daug patirties, bet tuo viskas kalbomis ir baigėsi, mes jokios sutarties su juo taip ir nepasirašėm”, – sakė B. Lauciuvienė.

Ji prisipažino to jaunuolio, kuris, kaip paaiškėjo, buvo Mindaugas Jonušas, dar žinomas Minedo vardu, po kauke nepažinusi.

Kaip viešojoje erdvėje atsirado informacija apie tai, jog organizuojamus mokymus vaikams apie žurnalistiką ves būtent M. Jonušas, bibliotekos vedėja teigė neįsivaizduojanti.

„Šiuo metu kaip tik ieškome, kas galėtų savanoriškai šį renginį pravesti. Kai tik surasime, apie tai bemat informuosime visas žiniasklaidos priemones”, – sakė B. Lauciuvienė.


  2021-07-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt