P0

Verslas

„Fortum” verslas Lietuvoje – su „Gren“ ženklu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-05


Nuo liepos 5 d. „Fortum“ šilumos ir vėsinimo paslaugų verslo padalinys Baltijos šalyse, kurį neseniai įsigijo privataus kapitalo investicijų bendrovė „Partners Group“, savo veiklą tęs kaip Šiaurės Europos žaliosios energetikos bendrovė „Gren“.

„Nors šiandien rinkai pristatome naują prekės ženklą, tačiau mes esame gerai žinomi ne tik savo klientams bei partneriams, bet ir kitoms suinteresuotosioms šalims. Mūsų įmonės Baltijos valstybių energetikos rinkoje veikia jau kelis dešimtmečius. Mes tęsime savo veiklą ir teiksime klientams tas pačias paslaugas bei produktus. Esame pasiryžę plėsti paslaugų ir produktų asortimentą, drauge su klientais augti bei kurti tvarius energetikos projektus”, – pranešime cituojamas „Gren“ valdybos pirmininkas Matti Viljo.

Lietuvoje šilumos energiją, kuri gaminama atliekomis kūrenamose kogeneracinėse jėgainėse ir panaudojant biokurą, „Gren“ tiekia Klaipėdos ir Kauno miestų centralizuoto šilumos tiekimo įmonėms, Joniškio ir Švenčionių gyventojams bei įmonėms.

„Gren“ perima visą ūkinę veiklą ir paslaugas, kurias anksčiau teikė „Fortum“ šildymo ir vėsinimo paslaugų verslo padalinys Baltijos šalyse. Teigiama, kad šis pasikeitimas ne tik niekaip nepaveikia klientų, partnerių bei kitų suinteresuotųjų šalių, bet ir neturi jokios įtakos „Gren“ paslaugų bei produktų kainoms.


  2021-07-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt