P0

Miestas

Aludarių festivalyje – ir stand-up pasirodymai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-08


Liepos 17 d. Klaipėdoje vyksiančio Tarptautinės aludarių dienos festivalio organizatoriai žada švęsti dvigubai – ir už praėjusius metus, kai šis renginys nevyko.

Aludariai jo metu norinčius supažindins su alaus kultūros pasauliu ir pačia darykla, o trijose scenose prie „Švyturys Bhouse“ lankytojų lauks „Free Finga“, „Baltasis Kiras“, „Solo Ansamblis“, „Garbanotas“, „Flash Voyage“ ir kiti ryškiausi alternatyvios muzikos atlikėjai.

Šv. Arnoldo globojama Aludarių diena visame pasaulyje minima liepos 18 d., tačiau šiemet šventė perkeliama į poilsiautojams patogesnę dieną – šeštadienį.

Renginio svečius džiugins ir stand-up komedijos meistrai – juokins „Šventinio Bankucheno“, Marko ir Viktoro stand-up pasirodymai.

Į „Švyturys Bhouse“ šiuo metu yra perkelta MO muziejaus paroda „Iš tos operos“.

„Kasmet lankytojus stebinome naujienomis – uždarėme aplinkines gatves, subūrėme dar daugiau muzikantų, pasiūlėme dar daugiau veiklų, atsivežėme užsienio daryklų atstovus su geriausiomis savo alaus rūšimis, dalijome tvarias daugkartines taures, vedžiojome po daryklą ir įspūdį palikome ilgam. Nuėjome nemažą kelią nuo pirmojo Aludarių dienos festivalio, kurį pirmą kartą Lietuvoje surengėme prieš 8 metus. O tuo metu dar neįsivaizdavome, kokiu populiariu renginiu ji kažkada pavirs – ištikimi dalyviai dabar ir atostogas pajūryje derina su Aludarių festivaliu“, – su užsidegimu pasakoja renginio iniciatoriai.

Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje atviras visiems dalyviams su galimybių pasu.


  2021-07-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt