P0

Kriminalai ir nelaimės

Jaunas plėšikas keliauja į teismą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-08


Klaipėdos pareigūnai praneša baigę tyrimą ir teismui perdavę bylą, kurioje išaiškinti trys plėšimo atvejai. Juos Klaipėdos apskrityje praėjusių metų vasarą, įtariama, įvykdė 22 metų vaikinas, kuris šiuo metu yra suimtas.

Praėjusių metų birželio 6 d. Klaipėdoje, Paryžiaus Komunos g., daugiabučio namo laiptinėje nepažįstamas asmuo užpuolė 84 metų senolę. Iš jos plėšikas pagrobė rankinę su telefonu ir banko kortelėmis. Griebdamas rankinę, užpuolikas moteriai sužalojo pirštus, be to, pasinaudojo senolės banko kortele apsipirkdamas vienoje iš uostamiesčio parduotuvių.

Po dviejų mėnesių, rugpjūčio 31 d., į pareigūnus kreipėsi 27 metų vyras, kurį nakties metu Šventojoje, Jūros g., grasindamas peiliu užpuolė nepažįstamas vyras ir iš jo atėmė piniginę bei mobilaus ryšio telefoną. Žalą nukentėjusysis įvertino 586 eurais.

Po savaitės taip pat Šventojoje, Gubojų g., išgertuvių metu iš 35 metų nukentėjusiojo, sudavus smūgius į įvairias kūno vietas, buvo pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas.

Tuokart po įvykio buvo sulaikytas ir komisariatą pristatytas 21 metų vaikinas, kuris po apklausos paleistas.

Surinkti duomenys pareigūnams leido įtarti, jog minėtas praeityje už vagystes jau teistas vaikinas galėjo įvykdyti ir ankstesnį plėšimą Klaipėdoje bei Šventojoje.

Šių metų birželio mėn. įtariamasis buvo sulaikytas besislapstantis kitoje apskrityje. Jis teismo laukia suimtas.

Vaikinui teks atsakyti ne tik dėl plėšimo, bet ir dėl neteisėto banko kortelės panaudojimo. Už tai laisvės galima netekti iki 7 metų.


  2021-07-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt