P0

Miestas

Klaipėdoje – Jaunimo politikos festivalis

Ernesta Onusaitytė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2021-07-08


Šį ketvirtadienį prasidėjo „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ renginys – Jaunimo politikos festivalis.

Ernestos Onusaitytės nuotr.

Į konferenciją susirinko ne tik jaunimas, savivaldybių specialistai bei jaunimo darbuotojai iš Lietuvos, bet atvyko ir svečiai iš Bulgarijos, Lenkijos, Latvijos bei Portugalijos.

Pasak Klaipėdos jaunimo reikalų tarybos nario Lauryno Gečiaus, šio festivalio tikslas yra dalintis patirtimis, žiniomis ir atšvęsti Europos jaunimo sostinės metus Klaipėdoje.

„Didžiausias iššūkis buvo nežinoti tikslaus žmonių skaičiaus, o dalyvių buvo užsiregistravę apie 500, tačiau pandemija parodė savo reikalavimus ir šį skaičių reikėjo mažinti”, – sakė Laurynas.

Kalbinti renginio svečiai iš Lenkijos neslėpė džiaugsmo būdami šiame festivalyje. Jų nuomone, tai puiki proga išmokti kažką naujo, galima dalintis patirtimi bei plėsti pasaulėžiūrą.

Renginyje yra apie 150 dalyvių. Festivalio metu kalbama apie jaunimo įsitraukimo Lietuvoje galimybes, regiono patrauklumo didinimą jaunimui, verslui ir t.t.

Renginys vyks tris dienas, o paskutiniąją vyks 25 km žygis, skirtas Jaunimo politikos 25-ių metų sukakčiai paminėti.

Festivalį organizuoja Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.


  2021-07-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt