Parduotas Minijos gatvės turgelis

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-07-08

Klaipėdos savivaldybės valdomas UAB „Naujasis turgus“ pranešė pardavęs keletą metų pagal paskirtį nebenaudotą turgelį Minijos g. 137A.

„Prekyba ten net geriausiais laikais vyko vangiai, vieta akivaizdžiai nebuvo patraukli turgaus prekybininkams. Kad vystyti kitokią veiklą, reiktų didelių investicijų, tačiau mūsų tikslas buvo ir yra koncentruotis ir plėtoti pagrindinę turgavietę – Naująjį turgų. Po atliktos galimybių studijos ir konsultacijų su akcininku, nekilnojamojo turto ekspertais šią turgavietę buvo nuspręsta parduoti“, – pranešime cituojamas Viačeslav Karmanov, UAB „Naujasis turgus“ direktorius.

24 arų komercinės paskirties sklypą ir pastatus Minijos g. 137A buvo siūloma išsinuomoti arba įsigyti, bet pirkėjo paieškos užtruko kone ketverius metus. Šių metų pavasarį nebenaudojamos turgavietės turtą panoro nusipirkti transporto priemonių pardavimu užsiimanti įmonė. Sandorio suma ir detalės neatskleidžiamos pirkėjo pageidavimu, laikantis sutarties sąlygų.

Registrų centro duomenimis, sandoris sudarytas birželio 26 dieną – turtą įsigijo UAB „KMB LT”.

1971 m. statyto paviljono vidutinė rinkos vertė –  59 300 Eur, asfaltuotos aikštelės – 22 800 Eur.

UAB „Naujasis turgus“ vadovo teigimu gautos lėšos bus panaudotos pagrindinės turgavietės rekonstrukcijai bei paskolų dengimui.

„Prieš trejus metus baigėme Naujojo turgaus pirmąjį atnaujinimo etapą, kainavusį apie 2 mln. eurų. Daugiau nei metus užsitęsęs karantino laikotarpis ir prekybos turguje suvaržymai ženkliai sumažino mūsų pajamas, tad dalis parduoto sklypo lėšų bus skirta finansinių įsipareigojimų vykdymui. Na o kita dalis bus nukreipta į turgavietės atnaujinimą“, – sakė V. Karmanov.

Šiemet yra suplanuota pakeisti šaldymo įrangą ir vitrinas mėsos paviljone, svarstoma apie žuvies ir žemės ūkio paviljonų remonto darbus.

Municipalitetui priklauso 100 proc. šios turgavietės akcijų.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Atšauks turgaus pastatų aukcioną

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus antradienį pareiškė, jog savivaldybės valdomos bendrovės Naujasis turgus paskelbtas pastatų komplekso aukcionas bus atšauktas – tokį ...
2024-07-02
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Laiptinėje mirė vyras

Klaipėdos policija pranešė, kad pirmadienio vakarą, apie 21 val., vieno Minijos g. daugiabučio laiptinėje mirė medikų gaivintas 46-erių vyras. Ant ...
2024-06-11
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Turgaus aikštės rekonstrukcijos projektas – vis dar gimdytojų įsčiose 

Dar 2017-aisiais Klaipėdos savivaldybės inicijuotas Turgaus aikštės atnaujinimo projektas iki šiol neišlipo iš popierinės stadijos.   Jau daugiau nei ketverius ...
2024-05-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This