P0

Verslas

Parduotas Minijos gatvės turgelis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-08


Klaipėdos savivaldybės valdomas UAB „Naujasis turgus“ pranešė pardavęs keletą metų pagal paskirtį nebenaudotą turgelį Minijos g. 137A.

„Prekyba ten net geriausiais laikais vyko vangiai, vieta akivaizdžiai nebuvo patraukli turgaus prekybininkams. Kad vystyti kitokią veiklą, reiktų didelių investicijų, tačiau mūsų tikslas buvo ir yra koncentruotis ir plėtoti pagrindinę turgavietę – Naująjį turgų. Po atliktos galimybių studijos ir konsultacijų su akcininku, nekilnojamojo turto ekspertais šią turgavietę buvo nuspręsta parduoti“, – pranešime cituojamas Viačeslav Karmanov, UAB „Naujasis turgus“ direktorius.

24 arų komercinės paskirties sklypą ir pastatus Minijos g. 137A buvo siūloma išsinuomoti arba įsigyti, bet pirkėjo paieškos užtruko kone ketverius metus. Šių metų pavasarį nebenaudojamos turgavietės turtą panoro nusipirkti transporto priemonių pardavimu užsiimanti įmonė. Sandorio suma ir detalės neatskleidžiamos pirkėjo pageidavimu, laikantis sutarties sąlygų.

Registrų centro duomenimis, sandoris sudarytas birželio 26 dieną – turtą įsigijo UAB “KMB LT”.

1971 m. statyto paviljono vidutinė rinkos vertė –  59 300 Eur, asfaltuotos aikštelės – 22 800 Eur.

UAB „Naujasis turgus“ vadovo teigimu gautos lėšos bus panaudotos pagrindinės turgavietės rekonstrukcijai bei paskolų dengimui.

Verslo straipsnių visus kompas

„Prieš trejus metus baigėme Naujojo turgaus pirmąjį atnaujinimo etapą, kainavusį apie 2 mln. eurų. Daugiau nei metus užsitęsęs karantino laikotarpis ir prekybos turguje suvaržymai ženkliai sumažino mūsų pajamas, tad dalis parduoto sklypo lėšų bus skirta finansinių įsipareigojimų vykdymui. Na o kita dalis bus nukreipta į turgavietės atnaujinimą“, – sakė V. Karmanov.

Šiemet yra suplanuota pakeisti šaldymo įrangą ir vitrinas mėsos paviljone, svarstoma apie žuvies ir žemės ūkio paviljonų remonto darbus.

Municipalitetui priklauso 100 proc. šios turgavietės akcijų.


  2021-07-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt