P0

Švietimas

Beveik 700 kolegijos absolventų papildys Vakarų regiono darbo rinką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-09


Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) per šiuos mokslo metus į profesinį kelią išleido beveik 700 absolventų. Jiems iškilmingos ceremonijos metu įteikti profesinio bakalauro diplomai.

„Dabar jūsų karjera – jūsų rankose, esate pasirengę ir tuoj pat gausite tai patvirtinančius diplomus. Būkite atsakingi, pareigingi, drąsūs, žingeidūs ir nuolat besimokantys“, – pranešime žiniasklaidai cituojama KVK direktorė Gražina Markvaldienė.

Klaipėdos valstybinę kolegiją šiemet baigė 185 Technologijų fakulteto, 252 Verslo fakulteto, 255 Sveikatos mokslų fakulteto studentai. 45 absolventams įteikti aukštojo mokslo diplomai su pagyrimu.

Švietimo vidus

Tikimasi, jog kvalifikuoti inžinieriai, medicinos, grožio industrijos ir įvairių sričių verslo specialistai sėkmingai įsilies į Vakarų regiono darbo rinką. Pagal daugiamečius duomenis iš karto po studijų įsidarbina 87 proc. KVK absolventų.

Už baigiamuosius darbus, nagrinėjančius aktualią Klaipėdos miesto ir Vakarų regiono problematiką, verslo įmonės ir savivaldybės absolventams skyrė padėkas ir skatinamąsias stipendijas.

KVK bakalauro diplomai teikiami dukart per metus. Bendrosios praktikos slaugytojai studijas baigia pusmečiu anksčiau, todėl jų diplomų teikimo ceremonija rengiama vasarį.


  2021-07-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt