P0

Uostas ir jūra

Pasirašė „Sūduvio” perdavimo aktą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-10


Karinės jūrų pajėgos (KLP) skelbia, jog šią savaitę KJP vadas jūrų kpt. Giedrius Premeneckas ir Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė pasirašė laivo „Sūduvis” perdavimo Lietuvos jūrų muziejui aktą.

KJP „facebook” nuotr.

KVP socialiniame tinkle džiaugiamasi, kad 20 metų jūrininkams tarnavęs „Sūduvis” nenueis užmarštin, o Jūrų muziejaus iniciatyvos dėka pratęs savo gyvavimą Klaipėdoje, Danės upės krantinėje, kviesdamas miestiečius ir svečius apsilankyti.

„Kol kas tai dar ilgo kelio pradžia, kol laivas bus pilnai techniškai paverstas muziejumi ir jam bus tinkamai parengta stovėjimo krantinė Danės upėje, dar praeis kuris laikas. Bet tai bus pirmas tokio tipo muziejus Lietuvoje”, – rašoma KJP „Facebook” paskyroje.


  2021-07-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt