Pasirašė „Sūduvio” perdavimo aktą

Uostas ir jūra

Karinės jūrų pajėgos (KLP) skelbia, jog šią savaitę KJP vadas jūrų kpt. Giedrius Premeneckas ir Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė pasirašė laivo „Sūduvis” perdavimo Lietuvos jūrų muziejui aktą.

KJP „facebook” nuotr.

KVP socialiniame tinkle džiaugiamasi, kad 20 metų jūrininkams tarnavęs „Sūduvis” nenueis užmarštin, o Jūrų muziejaus iniciatyvos dėka pratęs savo gyvavimą Klaipėdoje, Danės upės krantinėje, kviesdamas miestiečius ir svečius apsilankyti.

„Kol kas tai dar ilgo kelio pradžia, kol laivas bus pilnai techniškai paverstas muziejumi ir jam bus tinkamai parengta stovėjimo krantinė Danės upėje, dar praeis kuris laikas. Bet tai bus pirmas tokio tipo muziejus Lietuvoje”, – rašoma KJP „Facebook” paskyroje.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Jūrų muziejus pradeda naują sezoną

Nuo šio trečiadienio – balandžio 17 dienos – Lietuvos jūrų muziejus pradeda 45-ąjį sezoną, dirbdamas ne tik savaitgalį, o nuo ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Į Klaipėdą atplauks 50 karo laivų

Birželio 4–7 d. Klaipėdoje vyks vienas iš didžiausių Baltijos regione renginių – tarptautinių pratybų „Baltijos operacija 2024“ atvykimo konferencija. Planuojama, ...
2024-04-08
Skaityti daugiau

Miestas

Atidarys parodą, skirtą narytės NATO 20-mečiui

Balandžio 5-ąją, penktadienį, 16 val., šalia laivo-muziejaus M52 ,,Sūduvis“ Lietuvos jūrų muziejus atidarys lauko parodą ,,NATO jūroje saugo“, skirtą Lietuvos ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This