P0

Miestas

Klaipėdos meteorologijos stoties apsaugos zonoje sumažės draudimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-12


Aplinkos ministerija praneša, kad Klaipėdos meteorologinėse aikštelėse atsiras naujovė – naikinamas draudimas 200 metrų spinduliu stoties apsaugos zonose vykdyti bet kokią veiklą. Numatoma, kad čia bus galima vykdyti rekonstrukcijos ir statybos darbus.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba parengė Klaipėdos meteorologijos stoties meteorologinių stebėjimų aikštelės apsaugos zonų nustatymo teritorijos planą.

Plane nustatyta Klaipėdos meteorologijos stoties meteorologinių stebėjimų aikštelės specialioji apsaugos zona – 30 metrų pločio žemės juosta aplink meteorologinių stebėjimų aikštelę. Taip pat nustatyta bendroji meteorologinių stebėjimų aikštelės apsaugos zona – 200 metrų pločio žemės juosta aplink meteorologinių stebėjimų aikštelę.

Po pakeitimų jautriausia liks 30 metrų pločio žemės juosta, kurioje galimas tik statinių remontas ir rekonstravimas, nedidinant išorės matmenų ar statinių remontas, rekonstravimas, įrenginių įrengimas, kai šie statiniai ar įrenginiai reikalingi meteorologijos stoties veiklai vykdyti.

Likusioje apsaugos zonos teritorijoje bus galima statyti naujus statinius, vykdyti rekonstrukcijas, bet Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pritarimą išduos tik tuomet, kai numatomos veiklos netrukdys meteorologiniams stebėjimams ir matavimams.

Spaudoje plačiai skambėjo atvejis, kokius nemalonumus dėl tokios zonos buvo patyrusi Melnragėje namą paveldėjusi šeima, gavusi statybos leidimą.


  2021-07-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt