P0

Sportas

Karūnuoti paplūdimio tinklinio turnyno nugalėtojai

Kasparas Bagdonas, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2021-07-13


Girulių paplūdimyje vykusio „Geruliai king and queen“ turnyro karaliumi tapo Edvardas Jašinskas, o karaliene tituluota Vilma Gečienė.

Vitalijaus Čiapo nuotr.

Šias tinklinio varžybas organizavo Vitalijus Čiapas ir kiti „Gerulių“ bendruomenei priklausantys šio sporto entuziastai. Vyrai ir moterys rungėsi atskirai, o komandos buvo sudaromos atsitiktine tvarka ir skirstomos į pogrupius. Dėl karaliaus titulo kovojo 24 žaidėjai, o kandidačių į karalienes buvo 17.

Viso renginio metu pūtė gana stiprus vėjas iš pietų, tad suvaldyti kamuolį buvo sunkiau nei įprastai.

Vyrų turnyre antrąją vietą užėmė Vilius Vasiliauskas, trečias – Mindaugas Janušas, o ketvirta vieta atiteko Dariui Pakolkiui. Moterų „podiume“ iškart po nugalėtojos rikiavosi Evelina Beržinskaitė, trečią vietą užėmė Eglė Miknevičiūtė, ketvirtą – Neringa Zaveckaitė.

„Geruliai king and queen“ prizinį fondą sudarė rėmėjų įsteigti apdovanojimai: nugalėtojai buvo karūnuoti bei gavo pagrindinį prizą iš „APK“ – po 100 eurų, restoranas „Urzaa“ taip pat prisidėjo prie dovanų 50 € vertės čekiais. Visi turnyro prizininkai buvo aprengti „Gerulių“ marškinėliais bei galės nemokamai naudotis „Smėlynas Boutique & SPA“ paslaugomis už 50 eurų.

Prie minėtų rėmėjų dar prisijungė ir „Neptūno“ krepšinio klubas, apdovanojęs finalinio ketverto dalyvius, bei „Gubernijos“ darykla.

Vitalijaus Čiapo nuotr.

Šiemet – tai jau antras „Gerulių“ organizuojamas paplūdimio tinklinio turnyras, pirmasis buvo skirtas mišrioms komandomis (mergina ir vaikinas). Pastarajame nugalėtojais tapo Rasa Knašienė ir Tomas Šniauka.

Iki vasaros galo organizatoriai planuoja surengti dar bent vieną turnyrą.


  2021-07-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt