P0

Mums rašo

Būkime atkaklūs ir siekime savo svajonių įgyvendinimo! (2)

Atvira Klaipėda

Tomas Žemgulys, golfo takelių kūrėjas
2021-07-15


Šiandien man buvo neeilinė diena – savo gaminamus golfo takelius pristačiau Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui, kuris ne tik akcentavo, kad mano gaminami golfo takeliai gali būti puikiu pasirinkimu viešbučiams ir įmonių poilsio zonoms, bet ir sugebėjo net ir mane nustebinti vos per 3 mušimus įridendamas kamuoliuką į golfo takelio duobutę.

Dėkoju Klaipėdos miesto merui ir visai Klaipėdos miesto savivaldybei už smulkaus verslo palaikymą ir paskatinimą nesustoti ir judėti tik pirmyn siekiant savo verslo idėjos įgyvendinimo.

Mano sukurti golfo takeliai yra skirti ne tam, kad būtų siekiama tam tikrų aukštų sportinių rezultatų, o tam, kad teiktų ne tik gerą emociją organizacijos kolektyvui, įvairių renginių ar šeimos švenčių metu, bet ir padėtų įmonėse formuoti komandinį darbą, suteiktų galimybę paįvairinti kasdienes kavos pertraukėles ar net taptų išskirtiniu organizacijos ar privataus namo įvaizdžio akcentu.

Kad golfo žaidimas mažina nerimą, stresą, depresiškumą ir padeda susikoncentruoti, jau senai yra įrodyta įvairiais atliktais tyrimais. Tikiu, kad mano gaminami moduliniai golfo takeliai taip pat gali tapti ir puikia alternatyva vaikų gerųjų savybių ugdymui.

Šiandieninėje „koroninėje“ situacijoje bet kuriam verslui sunku išlikti rinkoje, o ypač tokiam, kaip mano, kuris tik pradėjus žengti pirmuosius savo žingsnius buvo užkluptas visų su covid-19 situacija susijusių verslą žlugdančių pasekmių, todėl noriu, kad mano idėja kurtų vertę mano klientams.

Savo golfo takelio pristatymu merui siekiu įrodyti ir sau, ir kitiems, kas stebi mano kelionę ties šios idėjos įgyvendinimu, kad niekada negalima nuleisti rankų ir judėti kad ir mažais, bet užtikrintais žingsniais savo tikslo link.

Noriu palinkėti visiems verslams, ypač pradedantiesiems, kuriuos užklupo ir sustabdė korona – būkime atkaklūs ir siekime savo svajonių įgyvendinimo!


  2021-07-15

  2 komentarai “Būkime atkaklūs ir siekime savo svajonių įgyvendinimo!”

  1. AvatarApolinija (IP: 85.232.128.52)

   Kosmonautas tas mūsų meras, rimtai, jam tik su Ričaedu Brandosnu į kosmosą skrist.

  2. AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

   kas čia per reklama?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt