P0

Regionas

Neringiškiams atpigs vanduo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-15


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino naujas UAB „Neringos vanduo” geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas.

Gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikomas 3,02 Eur/kub. m (be PVM) – 33 centais arba 9,9 proc. mažesnis nei dabar galiojantis tarifas. Individualių namų gyventojams tarifas mažės nuo 3,28 iki 2,95 Eur/kub. m.

Kaina mažėja dėl didesnių realizuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kiekių nei buvo numatyti bazinėje kainoje bei dėl faktinės ir bazinėje kainoje nustatytos investicijų grąžos pokyčio.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Neringos savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Dabar galiojančios UAB „Neringos vanduo” kainos už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą galioja nuo 2020 m. lapkričio 1 d.


  2021-07-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt