P0

Regionas

Prašo Šventojoje skelbti ekstremalią padėtį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-15


Klaipėdos krašto bendruomenių asociacija kreipėsi į Palangos savivaldybę, Aplinkos ministeriją ir Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą dėl padėties Šventosios paplūdimiuose.

Visas šis paplūdimys šiuo metu yra padengtas dumbliais, skleidžiančiais nemalonius kvapus, todėl asociacija prašo paskelbti ekstremalią padėtį ir nedelsiant sutvarkyti užterštus paplūdimius, perspėti gyventojus apie kritinę situaciją ir atlikti tarnybinį patikrinimą dėl galimų higienos normų nesilaikymo paplūdimiuose.

„Taip pat reikalaujame aplinkos apsaugos departamento atlikti nuodugnius tyrimus nuotekų valymo įrenginiuose Šventosios miestelyje bei išleidžiamų apvalytų nuotekų į jūrą būklę. Pagal Klaipėdos krašto bendruomenių asociacijos surinktą informaciją ir duomenis galime įtarti, jog Šventosios valymo įrenginiai pagal savo technologinį našumą neturi jokios realios galimybės išvalyti to nuotekų kiekio, kuris susidaro dėl didelio poilsiautojų intensyvumo ir statybų plėtros”, – rašoma asociacijos prašyme.


  2021-07-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt