P0

Miestas

Klaipėdos apskrities pareigūnų gretas papildė penki kursantai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-16


Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate tarnybą pradeda penki Lietuvos policijos mokykloje ką tik 6 savaičių mokymus baigę kursantai – dvi merginos ir trys vaikinai. Du iš jų dirbs Kelių policijos tarnyboje, kiti – Patrulių rinktinėje.

Policijos nuotr.

Visi jaunuoliai aukštąjį išsilavinimą yra įgiję anksčiau.

Viena mergina pasakojo, kad apie darbą policijoje svajojo nuo mokyklos, tačiau ją baigusi suprato, kad kol kas studijų suderinti su intensyvia sportine veikla nepavyks. Kiti sakė svarstę pasirinkti tarnybą kariuomenėje ar policijoje, dar vienas vaikinas sakė, kad tapti policininku nusprendė gana spontaniškai – internete pažiūrėjęs policijos darbą ir mokymų programą pristatantį filmuką.

Mokymų kursas Lietuvos policijos mokykloje, pasak jaunųjų pareigūnų, buvęs labai intensyvus, tačiau nei didelis krūvis, nei nuovargis neatbaidė sėkmingai pasiekti užsibrėžto tikslo. Naujieji pareigūnai teigė norį įgytas žinias kuo greičiau pritaikyti realiose situacijose.


  2021-07-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt