P0

Transportas

Ties teatro pastatu šiemet jau beveik 100 000 dviratininkų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-16


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) teigimu, šeštadienį, liepos 17-ąją, dviračių skaičiuoklis ties Muzikiniu teatru turėtų pradėti rodyti šešiaženklį pravažiavusiųjų nuo metų pradžios skaičių.

Toks pat dviračių skaičiuoklis prie „Akropolio” 100 000-ąjį nuo metų pradžios pravažiuojantį dviratininką suskaičiavo birželio 29-ąją. Darbo dieną pro skaitiklius kasdien pravažiuoja per tūkstantį dviratininkų.

Skirtumas tarp skaitiklių, anot KKT, leidžia daryti pačius bendriausius pastebėjimus ne tik apie absoliučius dviratininkų skaičius, bet ir apie vidutinį Klaipėdoje dviračiais nuvažiuojamą atstumą.

Po „Akropolio” iki Muzikinio teatro skaitiklio dviratininkų srautas nuo pat Kauno gatvės dar pildosi naujais. Tačiau iki Muzikinio dviratininkų atvažiuoja jau mažiau – dalies nuo pietinių rajonų važiuojančiųjų tikslas kaip tik ir yra toje tarpinėje atkarpoje. Tad manoma, kad vidutinis dviratininko kelionės atstumas Klaipėdoje galėtų būti kiek daugiau nei 4 km.


  2021-07-16

  Vienas komentaras apie “Ties teatro pastatu šiemet jau beveik 100 000 dviratininkų”

  1. AvatarAndrius (IP: 188.69.208.126)

   Nuo muzikinio tiesiog nėra kur važiuoti, normalaus dviračių tako nėra.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt