P0

Sportas

Paplūdimyje nuvilnijo futbolo fiesta

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-17


Šeštadienį uostamiestyje baigėsi jubiliejinis, 10-asis paplūdimio futbolo turnyras dėl „Švyturio“ taurės. Šį trofėjų šiemet iškovojo „Klaipėdos“ komanda.

rganizatorių nuotr.

Čempionais tapusi ekipa finale rezultatu 2:0 įveikus „Girulių“ futbolininkus.

3-iąją vietą iškovojo varžybų debiutantė, „Dembavos“ futbolo klubo komanda. Ji kovoje dėl prizinės vietos 3:1 nugalėjo „Jakus“.

Geriausi turnyro puolėju pripažintas Aivaras Meškinis („Dembava“), gynėju – Aurimas Skurdelis („Giruliai“), o vartininku bei žaidėju – Žymantas Butkus („Klaipėda“).

Turnyre iš viso dalyvavo 8 komandos. Dar dvi ekipos ir Latvijos ir Kaliningrado buvo priverstos apsisukti pasienyje dėl ribojimų, susijusių su koronaviruso pandemija.

Šiemet pirmą kartą turnyro istorijoje aikštelėje žaidė moterų komandos – parodomosiose varžybose „Jakų“ ir Marijampolės futbolo klubo „Sūduva“ futbolininkės, pergalę 2:0 iškovojo Klaipėdos rajono ekipa.

Varžyboms teisėjavo Dainius Žernys, Edmundas Gaigalas ir Giedrius Zeniauskas.

Šis turnyras gyvuoja tik Klaipėdos futbolo mėgėjų pastangomis. 

„Tai nelengvas darbas, norisi, kad prie grupelės mėgėjų prisijungtų daugiau pagalbininkų, daugiau miesto, verslo indėlio. 

Per dešimtmetį kilo minčių, jog daugiau nėra jėgų, norisi viską baigti. Tačiau praeina žiema ir vėl organizuojame, kas kuo gali prisideda. 

Verta tai daryti vien dėl gerų emocijų, kurių turnyro metu negalima nepastebėti nei tarp dalyvių, nei tarp žiūrovų“, – sakė turnyro sumanytojas ir organizatorius Nerijus Genupskis. 

„Šis turnyras – kaip atgaiva po sąstingio pandemijos metu. Tokių renginių futbolo bendruomenei ir visiems žmonėms reikia kaip oro“, – kalbėjo čempionų komandos kapitonas Robertas Poškus.


  2021-07-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt