P0

Sportas

Prie jūros – paplūdimio teniso varžybos Uosto direkcijos taurei laimėti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-17


II Melnragės paplūdimyje šeštadienį vyksta paplūdimio teniso turnyrai. Klaipėdiečius ir miesto svečius susirungti paplūdimio teniso varžybose dėl geriausiųjų taurės pakvietė savo veiklos 30-metį mininti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Paplūdimio teniso turnyre rungiasi apie 50 dalyvių. Uosto direkcijos nuotr.

„Yra sakoma, kas geba gerai dirbti, tas moka ir atitinkamai švęsti. Balandžio mėnesį įmonės jubiliejų pradėjome minėti žingsnių iššūkiu, virtualiai aplankydami pasaulio uostus, kuriame dalyvavo išties daug žmonių. Renginių maratonas tęsiasi iki šiol. Tad šios paplūdimio teniso varžybos yra vienas iš daugelio Uosto direkcijos 30-mečio renginių. Teniso varžybas klaipėdiečiams ir miesto svečiams rengiame pirmą kartą, bet tikimės, kad tai taps tradiciniu mūsų įmonės renginiu“, – sveikindamas varžybų dalyvius sakė Algis Latakas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius.

Savo jėgas pirmą kartą Uosto direkcijos rengiamose paplūdimio teniso varžybose nusprendė išbandyti pusę šimto dalyvių. Vienu metu penkiose aikštėse varžosi 20 dalyvių.

Kol žaidėjai rungiasi dėl Uosto direkcijos taurės, palaikymo komandos ir mažieji žiūrovai pakviesti iš smėlio statyti laivus bei pilis.


  2021-07-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt