P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Tradiciniame „Vilties bėgime“ – tūkstančiai dalyvių (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-18


Sekmadienį Klaipėdą išjudino tradicinis „Vilties bėgimas“, vykęs jau 14-ą kartą.

Bėgime prie starto linijos įvairiose distancijose stojo tūkstančiai bėgikų – ir profesionalai, ir mėgėjai, ir suaugusieji, ir vaikai.

„Vilties bėgimas“ pirmą kartą surengtas prieš 14-ą metų buvo siekis surinkti lėšų onkologinių ligonių paramos centro statyboms. Šio renginio organizatoriai iki šiol yra broliai pranciškonai.

„Per keturiolikta metų tūkstančiai žmonių tapo ypatingo reiškinio Klaipėdoje liudininkais: mūsų nešama solidarumo Viltis onkologiniams ligoniams, kurią generuoja „Vilties bėgimas“ senamiesčio gatvėmis, yra veiksminga. Mūsų visuomenėje „Vilties bėgimas“ vaidina svarbų vaidmenį. Kiekvieno dalyvavimas šiame paramos renginyje yra teisingo mąstymo ir teisingo gyvenimo požymis“, – teigė vienas iš renginio organizatorių brolis Benediktas Jurčys.

Organizatoriai skelbia, kad šiemet bėgimo metu surinkta 24 321 Eur.


  2021-07-18

  Vienas komentaras apie “Tradiciniame „Vilties bėgime“ – tūkstančiai dalyvių”

  1. AvatarG (IP: 85.232.159.3)

   Aj aj kaip bandoma manipuliuoti skaičiais. Oficialiai skelbiama, kad bėgime užsiregistravo 1466 dalyviai. Pranešimams spaudai rašo, kad apie 3000. O vat atvira klaipėda nusprendė dar toliau eiti manipuliuodama žodžiu “tūkstančiai”. Jei taip tai Lietuvos vidutinis atlyginimas tūkstančiai eurų, ir ko lietuviai skundžiasi, kad biednai gyvena? 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt