P0

Veidai

I. Šimonytės padėka – uostamiesčio pareigūnui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-19


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio viršininkui Aurelijui Jankauskui įteikta Vyriausybės ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės padėka.

„Aktyvi pilietinė ir bendruomeniška visuomenė yra kiekvienos valstybės siekiamybė. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų reikšmingą savanorišką pagalbą rengiant akcijas „Vilties treniruočių diena“, „Šv. Magdalenos naktis“, „Vilties bėgimas 2021“. Skatindami paramą ir solidarumą, suteikdami rūpestį ir viltį to stokojantiems, rodote kilnumo pavyzdį visai tautai“, – rašoma padėkos tekste.


  2021-07-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt