P0

Spyglys

Kontaktinis gali būti tik mero balius* (3)

Spyglys
2021-07-19


Mūsų miestelio meras su savo sekretoriatu įgudo taip puikiai vadelioti poziciją ir opoziciją per nuotolį, kad niekaip nenori iš jo sugrįžti į realų gyvenimą, o su baliais – jau visai kitas reikalas, kelti taures per zūmą juk kažkaip nesinori.

Praėjusį ketvirtadienį burmistras pasirašė potvarkį Nr. M-41 ir paskelbė, kad liepos 22–23 d. 9 val. šaukia 29-ąjį Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdį, kuris ir vėl vyks nuotoliniu būdu realiuoju laiku elektroninių ryšių priemonėmis. Matai, kovidinė situacija Klaipėdoje blogėja, o sąlygų posėdžiauti gyvai esą nėra.

Tą patį ketvirtadienį visi mūsų miestelio deputatai gavo elektroninį burmistro sekretoriato laišką, kuriame pranešama, kad miesto galva maloniai kviečia juos šeštadienio vakarą į Jūros šventės rėmėjams ir draugams skirtą padėkos vakarą Kultūros fabrike, kuriame, beje, ir posėdžiaudavo, kai buvo remontuojama posėdžių salė, dabar negalinti užtikrinti epidemiologinių reikalavimų.

Matyt, baliaus metu dėl intensyvios savidezinfekcijos virusas jokių šansų sklisti neturės.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-07-19

  3 komentarai “Kontaktinis gali būti tik mero balius*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 83.179.65.23)

   Kur jau ten be baliaus, kai taip mėgdavo taures kilnoti.

  2. AvatarAutoriui (IP: 78.61.18.79)

   Autoriau, kauše, posėdis patalpoje, p balius lauke, štai tau ir kontaktinis gaunasi.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt