P0

Transportas

Motociklininką vijosi kaip kino filme

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-19


Per praėjusią savaitę savaitę vykdytus reidus Klaipėdos apskrities kelių policijos pareigūnai iš viso užfiksavo 524 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, nustatė 13 neblaivių vairuotojų, o vieną greitį viršijusį motociklininką vijosi kaip kino filme.

Vėlų praėjusio trečiadienio vakarą, apie 23.31 val., Klaipėdoje, prie Herkaus Manto g. ir Parko g. sankryžos buvo užfiksuotas motociklo „Yamaha R6“ vairuotojas, kuris skriejo 103 km/h greičiu, kai leistinas toje vietoje yra 50 km/h.

Asociatyvi policijos nuotr.

Motociklininkas nepakluso teisėtam policijos pareigūno reikalavimui sustoti – išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kirto dvigubą ištisinę liniją, taip apvažiavo stabdantį pareigūną ir, padidinęs greitį, nuvažiavo Liepojos g. link. Tada pavojingai manevruodamas, Herkaus Manto ir P. Lideikio g. sankryžą pravažiavęs degant raudonam šviesoforo signalui, toliau didindamas greitį nuvažiavo į Liepojos g. gyvenamųjų namų kvartalą, kur ir buvo sustabdytas.

Pareigūnai nustatė, kad 31 metų motociklo vairuotojas neturi teisės vairuoti šios transporto priemonės. Vyrui surašytas administracinio nusižengimo protokolas už leistino greičio viršijimą, už pavojingą vairavimą, neturėjimą teisės vairuoti ir nepaklusimą sustabdyti transporto priemonę.

Dar 4 vairuotojai vairavo, nors tam irgi neturėjo teisės.

Vienas iš jų 40- metis automobilio „Mercedes“ vairuotojas, kelyje, kur leistinas greitis yra 130 km/h, važiavo 204 km/h greičiu.

Tuo metu Palangoje, J. Basanavičiaus g., teisės vairuoti neįgijęs 19- metis sukėlė eismo įvykį, per kurį buvo apgadintos dvi transporto priemonės.

Mobiliuoju greičio matuokliu užfiksuota 411, rankiniu – dar 15 greičio viršijimo atvejų.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-07-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt