P0

Verslas

Tęsia Workation mentorių programą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-19


Klaipėdoje įsikūrusi bendradarbystės erdvė „Light House“ kviečia verslus bei pavienius specialistus prisijungti į Workation mentorių programą.

Jos dalyviai gali ne tik išbandyti hibridinį darbo modelį, bet ir savo žiniomis prisidėti prie NVO atstovų kompetencijų ugdymo, gauti ženklią nuolaidą darbostogų išlaidoms padengti.

Jau antrus metus vykstanti Workation mentorių programa – vienintelis toks projektas Lietuvoje. Jis ne tik populiarina Klaipėdos miestą, kaip patrauklią darbostogų vietą, bet ir siekia padėti nevyriausybinių organizacijų nariams įgauti reikiamų komunikacijos, reklamos, lėšų rinkimo ar organizacijos valdymo žinių.

„Darbostogų iniciatyva Klaipėdoje – strateginė projekto „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ iniciatyva, kuria siekiame pritraukti įvairių sričių specialistų, galinčių prisidėti prie uostamiesčio jaunimo gebėjimų stiprinimo, jaunimo organizacijų ar su jaunimu dirbančių organizacijų augimo. Specialistams iš dalies kompensuojamos su darbostogomis susijusios išlaidos mainais už individualias konsultacijas ar mokymus. Iniciatyva skirta ir orientuota būtent į jaunimą, siekiant suteikti galimybę visiems įgyti gebėjimų, kurių suteikti standartinė formaliojo ar neformaliojo švietimo sistema negali“, – pranešime cituojama projekto „Choose Klaipėda“ vadovė Greta Meškauskienė.

Pernai programoje dalyvavo 6 mentorių komandos ir 30 Klaipėdos nevyriausybinių organizacijų – iš viso 150 dalyvių.

„Nors mes greitai ir lanksčiai prisitaikėme prie nuotolinio darbo sąlygų ir stengėmės skirti pakankamai dėmesio darbuotojų emocinei savijautai, pastebėjome, kad sparčiai auga gyvo bendravimo poreikis. Iki karantino mums buvo įprasta užsiimti bendromis veiklomis, dalytis iššūkiais ir kurti nuoširdų komandos santykį, todėl tik atsiradus galimybei nusprendėme prisijungti prie Workation mentorių programos, kurios metu ne tik dirbome ar ilsėjomės, bet ir dalijomės savo žiniomis su jaunimu. Aplinkos pokytis, galimybė dalytis patirtimi ir kokybiškas bendravimo laikas suartino komandą ir padėjo su naujomis jėgomis grįžti į profesinę rutiną“, – apie dalyvavimą Workation mentorių programoje pasakojo „Pildyk“ prekės ženklo vadovė Dominyka Jonušienė.

Verslo straipsnių visus kompas

Psichologai teigia, kad hibridinis darbas stiprina komandinę dvasią, padeda efektyviai į kolektyvą įtraukti naujokus, moko derinti darbą bei asmeninį laiką. Laisvai samdomiems specialistams darbostogos – taip pat naudingas pasirinkimas. Per jas pakeičiama aplinka, bendradarbystės erdvėje lengva susipažinti su kitų sričių specialistais, partneriais ar galimais klientais, kartu lieka laiko poilsiui prie jūros ar kitiems maloniems užsiėmimams.

Workation mentorių programa atvira visiems specialistams, turintiems kompetencijų finansų pritraukimo, socialinių tinklų valdymo, nuotolinių renginių organizavimo, komandos motyvavimo, efektyvios komunikacijos, tinklalapių, fotogalerijų ir filmukų kūrimo, projektų ir šiuolaikinės organizacijos valdymo srityse. Ekspertų komandos ir pavieniai profesionalai, norintys dalyvauti mentorystės programoje ir taip išbandyti darbostogų modelį, tai gali padaryti iki šių metų gruodžio 31 dienos. Daugiau informacijos apie programą ir dalyvio anketas rasite www.lighthouse.lt.


  2021-07-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt