P0

Spyglys

Persidirbti negresia* (1)

Spyglys
2021-07-21


Spyglys pastebėjo, kad naujojo „Klaipėdos švenčių” vadovo Liutauro Galinio darbotvarkė artėjant didžiausiam metų renginiui, vyksiančiam augančio sergamumo koronavirusine infekcija fone, – nuobodi it pilka rutina. Vien dokumentų peržiūra, vienas kitas nurodymas pavaldiniams, na ir gal dar kas nors.

Kita vertus, nėra ko stebėtis, nes sklando gandai, kad ir pačiame darbe naujasis direktorius retas svečias, net pati savivaldybė, valdanti šią įstaigą, jo neprisišaukia.

Kur čia dirbsi, jei reikia suspėti ir bičiulio gimtadienį atšvęsti, ir atsakingai ragauti naujojo Palangos restorano atidarymo baliuko patiekalus? Tiek rūpesčių, apsikabinimų ir išpozuotų nuotraukų – negali juk jose suplukęs nuo darbų įsiamžinti.

Vis tik įdomu, už ką tada tą algą gauna? Ir ką Liutauras, kartu su pirmąją uostamiesčio ponia rūpinęsis, kad aukštas ir gražus klaipėdietis stotų prie šalies vadovo vairo, veiks po Jūros šventės, jei, atrodytų pačio darbų įkarščio metu direktoriaus darbotvarkėje ir kandis iš bado gali numirti?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-07-21

  Vienas komentaras apie “Persidirbti negresia*”

  1. AvatarT (IP: 84.15.189.114)

   Visi ten tokie, vien nuo KKKC direktoriaus kalbų plaukai pagaugu eina, kaip tokie laimi konkursus net iš trečio karto. Ryški politinė korupcija ant akių!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt