P0

Kriminalai ir nelaimės

Vogė ir Klaipėdoje, ir rajone, ir Palangoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-22


Per vieną dieną Klaipėdoje ir kaimyniniuose rajonuose užfiksuotos 5 vagystės.

Trečiadienį nuo vagių nukentėjo klaipėdiečių automobiliai.

Pirmoji vagystė užfiksuota apie 7 val. Debreceno g. Pastebėta, jog yra dingę automobilio „Volvo“ priekiniai žibintai ir išdaužtas durelių lango stiklas. Žala įvertinta 1000 eurų.

Po pusantros valandos Taikos pr. įvykdyta analogiška vagystė, tad galima spėti, jog darbavosi tie patys ilgapirščiai: pavogti kieme stovėjusio automobilio ,,Volvo” priekiniai žibintai ir išdaužtas durelių lango stiklas. Šį sykį žala siekia apie 2100 eurų.

Tuo metu apie 13 val. I. Kanto g. pastebėta, kad iš remontuojamo buto pavogti įvairūs elektriniai įrankiai, kurių vertė apie 810 eurų, ir elektrinis dviratis. Padaryti nuostoliai tikslinami.

Vagys trečiadienį darbavosi ir Palangoje.

Apie 9 val. Užkanavės g. pastebėta, jog yra pavogtas automobilio BMW kompiuterinis vairuotojo asistentas. Padarytą žalą savininkas įvertino 3000 eurų.

Trečiadienį taip pat buvo gautas pranešimas apie liepos 19 d. vakare Klaipėdos rajone, Nibrų kaime įvykdytą vagystę. Čia iš aptverto sklypo dingo vandens siurblys, karutis, plastikinė talpa su 5 litrais benzino, kiti daiktai. Žala – 400 eurų.

Visais atvejais policija pradėjo tyrimus dėl vagysčių.


  2021-07-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt