P0

Fotoreportažai, Verslas

Jūros šventės mugės prekybininkai: kylančios kainos nuotaikos negadina (1)

Kasparas Bagdonas, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2021-07-23


Į nuo penktadienio vidurdienio atsidariusią Jūros šventės mugę jau plūsta minios žmonių. Retas kuris iš jų paiso rekomendacijos dėvėti kaukę, netrūksta ir taip besielgiančių prekybininkų, kuriems kaukės buvo šventės organizatorių reikalavimas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Jau antrus metus mugės palapinės išdėstytos didesnėje teritorijoje – Danės, Turgaus, Tiltų, Pilies, Priešpilio gatvėse bei Šiauriniame rage.

Priešpilio gatvėje drabužiais prekiaujanti Virginija Ruigienė sakė, jog prekybos vietos yra pabrangusios, tačiau vis dar įperkamos, mat šiemet moteris pirkėjų laukia mažiau paklausioje mugės dalyje. Prieš dvejus metus Virginija prekiavo Danės gatvėje prie buvusio TEO pastato ir rezultatais liko patenkinta.

Mugėje galima įsigyti ir personalizuotų daiktų, ir medinių gaminių, daug tautodailės, juvelyrikos gaminių, maisto produktų. Kaip ir pernai, gatvėse nematyti naminio alaus bei šviečiančių žaislų prekeivių.

„Nuotaikos puikios. Žinoma, kad nusiteikę sulaukti daug pirkėjų – juk tam ir atvažiavom. Prėjusiais metais mūsų į Jūros šventę nepriėmė – buvo atranka ir mes nepatekom, kaip ūkininkai buvom nepageidaujami. Užpernai prekiavom prie „Arkos“, tai gerai pasisekė tais metais. O kainos mūsų nesikeičia nuo lito laikų“ – pasakojo Tiltų gatvėje sūriais prekiaujanti Aušra Ratkevičienė.

Moteris taip pat skundėsi mugės prekybininkams nustatytomis elektros kainomis, mat reikia sumokėti už tokį kiekį elektros, kurio net neišnaudoja.

Vėlų penktadienio vakarą išplatintame Jūros šventės organizatoriaus VšĮ „Klaipėdos šventės” pranešime spaudai teigiama, kad „nors mugės prekybininkams teko priminti taisykles ir pareikalauti dėvėti kaukes, turėti dezinfekcinio skysčio, vėliau daugelyje mugės taškų šios problemos nebeliko”.

Jūros šventės mugė tęsis iki sekmadienio vakaro.


  2021-07-23

  Vienas komentaras apie “Jūros šventės mugės prekybininkai: kylančios kainos nuotaikos negadina”

  1. AvatarG (IP: 85.232.159.3)

   Melagė toji Virginija Ruigienė. Pasidomėjau kainomis, nuo 2016 metų jos nesikeitė. Svarbu verki.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt