„Mano miestas Klaipėda“ turi naują prezidentą (2)

Miestas
Kasparas Bagdonas, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2021-07-23

Penktadienio vakarą Teatro aikštėje asociacija „Mano miestas Klaipėda“ iškilmingai žengė į 13-uosius savo gyvavimo metus.

Renginio metu buvo įteiktas ordinas „Už meilę Klaipėdai” bei pasikeitė asociacijos prezidentai – kadenciją pabaigusi asociacijos vadovė Teresė Žorniakienė savo regalijas perdavė Aurimui Mockui.

Kasparo Bagdono nuotr.

„Šiemet, kaip niekada, mes susidūrėme su sunkumais, kuriuos mes priėmėm kaip iššūkį ir gana sėkmingai įvykdėm. Šiemet mes padarėm tokius projektus: pirmiausia padarėm politinius debatus, Seimo narių, kurie kandidatavo nuo Klaipėdos miesto <…>. Taip pat įvyko jaunimui skirtas projektas „Be cool after school“, kur 16 tūkst. jaunuolių domėjosi galimybėmis užsiimti laisvalaikiu, taip pat verslo projektas „Verslo švyturys“ <…>“ – sveikinimo žodį tarė 11-osios valdybos vadovė.

Ordiną „Už meilę Klaipėdai” gavo gamtos darželio VšĮ „Šv. Pranciškaus paukšteliai“ vadovė Janina Urbikienė. Apdovanojimą įteikė kadenciją baigianti asociacijos vadovė T. Žorniakienė bei meno ir kultūros tarybos narys Gintaras Bendžius.

„Ačiū, pirmiausia, tėvams, vaikams, kad patikėjo ta idėja, kad buriasi, kad esame kartu. Labai noriu palinkėti trijų dalykų <…>. Pirmas – žaiskime su savo vaikais, netgi kai užaugame, žaiskime, niekada nepamirškime, kad mūsų širdyje gyvena vaikas. Antras dalykas – skaitykim knygas, skaitykim vaikam knygas <…>. Trečia – bendraukime tarpusavy, leiskite vaikam pažinti ne tik savo šeimos narius, bet ir kuo daugiau aplinkinių žmonių <…>. Tegul vaikai pažįsta pasaulį per mus, per mus supančius žmones. Labai dėkoju auklėtojom, vaikam ir broliui Benediktui, be kurio nebūtų ir praždios šito darželio“ – kalbėjo J. Urbikienė.

„Tikrai stengsiuos, kad „Mano miestas Klaipėda“ būtų dar labiau žinoma asociacija, kad mūsų darbai pasiektų ne tik Klaipėdą ir Klaipėdos prieigas, bet ir visą Lietuvą ir už Lietuvos ribų“ – žadėjo naujasis asociacijos vadovas A. Mockus.

Gimtadienio šventės metu savo dainas renginio svečiams dovanojo „Voiceless“, „Patruliai“, Stepas Januška.

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “„Mano miestas Klaipėda“ turi naują prezidentą”: 2

  1. +- parašė:

    Na asociacija iš 5 nariu ir jau be prezidento titulo niekur…Gal užtektų direktoriaus…
    Žiūrėk bus kaip tam garvežiui, visas garas išeis švilpimui …

  2. parašė:

    Per daug giriamasi,neskanu.Taip ir geras dalykas virsta nekokiu…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Svarbu, Uostas ir jūra

Ramųjį vandenyną šturmuos „Kuršis“

Iki šiol nieko neatliktą žygį – nuplaukti 12 000 kilometrų nuo Kalifornijos (JAV) iki Brisbano (Australija) irkline valtimi – pasiryžęs ...
2024-05-16
Skaityti daugiau

Spyglys

Kelio ženklų - daugiau nei proto valdžios mikėse*

Pasižvalgęs po Teatro aikštę kartu su vietiniais bei švabų turistais Spyglys nusprendė, kad šią Klaipėdos istorinę vietą reikia pristatyti Urbi ...
2024-05-07
Skaityti daugiau

Transportas

Valdžia atsitraukė: į Teatro gatvę grįžo senoji tvarka

Po kilusio pasipiktinimo dėl to, kad Teatro gatvėje leista statyti automobilius kitaip nei numatyta teritorijų planavimo dokumentuose, Klaipėdos savivaldybė grąžino ...
2024-04-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This