P0

Miestas

„Mano miestas Klaipėda“ turi naują prezidentą (2)

Kasparas Bagdonas, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2021-07-23


Penktadienio vakarą Teatro aikštėje asociacija „Mano miestas Klaipėda“ iškilmingai žengė į 13-uosius savo gyvavimo metus.

Renginio metu buvo įteiktas ordinas „Už meilę Klaipėdai” bei pasikeitė asociacijos prezidentai – kadenciją pabaigusi asociacijos vadovė Teresė Žorniakienė savo regalijas perdavė Aurimui Mockui.

Kasparo Bagdono nuotr.

„Šiemet, kaip niekada, mes susidūrėme su sunkumais, kuriuos mes priėmėm kaip iššūkį ir gana sėkmingai įvykdėm. Šiemet mes padarėm tokius projektus: pirmiausia padarėm politinius debatus, Seimo narių, kurie kandidatavo nuo Klaipėdos miesto <…>. Taip pat įvyko jaunimui skirtas projektas „Be cool after school“, kur 16 tūkst. jaunuolių domėjosi galimybėmis užsiimti laisvalaikiu, taip pat verslo projektas „Verslo švyturys“ <…>“ – sveikinimo žodį tarė 11-osios valdybos vadovė.

Ordiną „Už meilę Klaipėdai” gavo gamtos darželio VšĮ „Šv. Pranciškaus paukšteliai“ vadovė Janina Urbikienė. Apdovanojimą įteikė kadenciją baigianti asociacijos vadovė T. Žorniakienė bei meno ir kultūros tarybos narys Gintaras Bendžius.

„Ačiū, pirmiausia, tėvams, vaikams, kad patikėjo ta idėja, kad buriasi, kad esame kartu. Labai noriu palinkėti trijų dalykų <…>. Pirmas – žaiskime su savo vaikais, netgi kai užaugame, žaiskime, niekada nepamirškime, kad mūsų širdyje gyvena vaikas. Antras dalykas – skaitykim knygas, skaitykim vaikam knygas <…>. Trečia – bendraukime tarpusavy, leiskite vaikam pažinti ne tik savo šeimos narius, bet ir kuo daugiau aplinkinių žmonių <…>. Tegul vaikai pažįsta pasaulį per mus, per mus supančius žmones. Labai dėkoju auklėtojom, vaikam ir broliui Benediktui, be kurio nebūtų ir praždios šito darželio“ – kalbėjo J. Urbikienė.

„Tikrai stengsiuos, kad „Mano miestas Klaipėda“ būtų dar labiau žinoma asociacija, kad mūsų darbai pasiektų ne tik Klaipėdą ir Klaipėdos prieigas, bet ir visą Lietuvą ir už Lietuvos ribų“ – žadėjo naujasis asociacijos vadovas A. Mockus.

Gimtadienio šventės metu savo dainas renginio svečiams dovanojo „Voiceless“, „Patruliai“, Stepas Januška.


  2021-07-23

  2 komentarai “„Mano miestas Klaipėda“ turi naują prezidentą”

  1. Avatar+- (IP: 195.182.76.3)

   Na asociacija iš 5 nariu ir jau be prezidento titulo niekur…Gal užtektų direktoriaus…
   Žiūrėk bus kaip tam garvežiui, visas garas išeis švilpimui …

  2. Avatar (IP: 86.100.139.58)

   Per daug giriamasi,neskanu.Taip ir geras dalykas virsta nekokiu…..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt