P0

Uostas ir jūra

Įteikti trys „Albatrosai“ (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-23


Ketvirtadienį iškilmingoje ceremonijoje prie paminklo Smiltynėje įteikti „Albatroso“ apdovanojimai už reikšmingiausius praėjusių metų darbus jūrinės kultūros srityje.

Statulėlės – „Albatroso” paminklo sumažintos kopijos – teikiamos ne tik jūrininkams, bet ir kitaip su jūra susijusiems asmenims, kurie savo veikla prisideda prie Klaipėdos – uostamiesčio garsinimo. Šiemet viena statulėlė atiteko Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui už R. Wagnerio operos „Skrajojantis olandas” pristatymą didžiajame elinge. 

Dar viena „Albatroso“ statulėlių įteikta ilgamečiam Klaipėdos univeristeto burlaivio „Brabander“ kapitonui Valdemarui Vizbarui, šiemet atsisveikinusiam ir su ilgai puoselėtu laivu, ir su jo komanda. Valdemaras Vizbaras visus pastaruosius 15 metų kūrė ir stiprino burlaivio „Brabander“ legendą, jo vadovaujamo laivo burės plačiai skleidė Lietuvos ir Klaipėdos universiteto vardą.

Trečiasis „Albatrosas“ įteiktas fotografei Andželai Bazyk už jos marinistines fotografijas bei daugiatūkstantinės bendruomenės subūrimą į „Facebook“ grupę „I love Klaipeda“.


  2021-07-23

  Vienas komentaras apie “Įteikti trys „Albatrosai“”

  1. AvatarSVEIKINIMAI (IP: 86.100.76.243)

   Nuoširdžiausi sveikinimai. Teko matyti šios operos pastatymą Klaipėdos elinge. Linkiu kiekvienam klaipėdiečiui ir miesto svečiui tai patirti. Įspūdžiai nepakartojami, nieko panašaus neteko matyti. Didelės skmės ir toliau Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt