P0

Miestas

Apdovanojo geriausius šventinės eisenos dalyvius

Ernesta Onusaitytė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2021-07-24


Po penktadienio vakarą Klaipėdos gatvėmis nuvilnijusios Jūros šventės eisenos Kruizinių laivų terminale surengtos fiestos atidarymo ceremonijos metu buvo apdovanota 11 eisenoje dalyvavusių įmonių bei organizacijų.

Ernestos Onusaitytės nuotr.

Apdovanojimus joms įteikė Klaipėdos valstybinio jūros uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas bei UAB „Klaipėdos duona“ vadovas Kęstutis Dulkis.

„Iš tikrųjų turime pasidžiaugti šiais eisenos perlais, kadangi eiseną padarė labai gražią. Ji tikrai įspūdinga“, – sakė A. Latakas.

Už šypsenas ir šilumą nominacija įteikta Klaipėdos universitetui.

„Mes labai rimtai ruošėmės, daug galvojome, turime daug iniciatyvių žmonių, kurie dirbo įvairiose srityse. Jų pasiūlymai buvo labai gerai apsvarstyti ir mes suformavome tikrai gyvą eiseną“, – sakė Klaipėdos universiteto prorektorius Benediktas Petrauskas.

Nominaciją už vakarėlį, kurio pasiilgome, buvo įteikta DFDS – taip buvo įvertinta kompanijos diskoteka su Egidijumi Sipavičiumi.

Už nerealų šokį ir įspūdingą pasirodymą apdovanojimas įteiktas „Vlantana“, o už entuziazmą skleisti gerą nuotaiką  – AB „Lietuvos geležinkeliai“. Už ryškų debiutą nominacija atiteko Valstybinei mokesčių inspekcijai.

„Mes palaikome šios šventės sugrįžimą ir tikimės, kad ši šventė nebus paskutinė. O šventės eisena yra solidarumo akcija, todėl mes jaučiame poreikį būti kartu su miestu ir miestiečiais“, – teigė Mokesčių inspekcijos atstovai.

Už trankius akordus apdovanoti „Klaipėda – Europos Jaunimo sostinė 2021“ atstovai.

Nominaciją už ištikimybę šokiui laimėjo šokių mokykla „Tendance“. Už šventinį eisenos vaizdą apdovanota UAB „Limarko“, o už ryškią spalvą Jūros šventės paletėje – „Klaipėdos Smeltei“.

Nominacijos už duoklę karnavalo klasikai savininkei tapo Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Už tradicijos globą įvertintas Lietuvos jūros muziejus.

Laimėtojus rinko Jūros šventės eisenos komisija, o nugalėtojams buvo įteiktos atminimo nuotraukos bei UAB „Klaipėdos duona“ šakočiai.


  2021-07-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt