P0

Kriminalai ir nelaimės

Pirmą Jūros šventės dieną – tik smulkūs nusižengimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-24


Klaipėdos policija praneša, kad pirmoji Jūros šventės para praėjo ramiai – šventės renginių teritorijoje surašyti tik 6 administracinių nusižengimų protokolai: vienas už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą, likusieji – už alkoholio vartojimą viešose vietose.

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tarnybos viršininko Dariaus Petraičio, saugumui ir viešosios tvarkos užtikrinimui per Jūros šventę policija skiria ypatingą dėmesį. Jūros šventės renginių teritorijoje patruliuoja sustiprintos pareigūnų pajėgos – apie 200 pareigūnų daugiau nei įprastai, pasitelkiama ir policijos rėmėjų bei Lietuvos šaulių sąjungos narių.

Šiemet pirmą kartą didžiausios uostamiestyje šventės metu jodami žirgais patruliuoja ir raitosios policijos pareigūnai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Klaipėdos kolegoms talkina Lietuvos kelių policijos ekipažai. Didžiausias dėmesys skiriamas eismo ribojimo kontrolei Jūros šventės renginių zonoje, eismo saugumui užtikrinti ir neblaivių vairuotojų kontrolei. Tikrinti vairuotojų, taip pat važiuojančiųjų dviračiais ir paspirtukais, blaivumą pareigūnai ketina nuolat, visą savaitgalį, įvairiose vietose ir įvairiu laiku.

Policijos pareigūnai primena, kad žmonės masinių susibūrimų vietose neturėtų prarasti budrumo, o taip pat rūpintis savo saugumu. Bene dažniausiai šventinę nuotaiką žmonėms sugadina kišenvagiai, todėl patariama masinių renginių metu nelaikyti ir nesinešioti piniginių, mobiliojo ryšio telefonų ar kitų vertingų daiktų atviruose krepšiuose, užpakalinėse kelnių kišenėse ar kitose, lengvai prieinamose vietose. Taip pat patariama vertingų daiktų net ir trumpam nepalikti be priežiūros automobiliuose.

Jei nemalonių incidentų vis dėlto nepavyktų išvengti, pranešti apie juos galima neišeinant iš šventės teritorijos – Atgimimo aikštėje, prie Muzikinio teatro esančioje autobusų stotelėje, kur budi mobilus nusikalstamų veikų registravimo policijos ekipažas. Šeštadienį pareigūnai čia budės iki 23 val., o sekmadienį iki 14 val. Galimybe vairuoti suabejoję šventės svečiai čia gali pasitikrinti blaivumą.

Atgimimo aikštėje, šeštadienį ir sekmadienį stovi ir prevencinė palapinė. Čia Klaipėdos bendruomenės pareigūnai pristato policininko profesiją, suteikia informacijos kaip pasirūpinti savo turto saugumu, konsultuoja saugios kaimynystės grupių veiklos ir kitais klausimais.


  2021-07-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt