P0

Verslas

„Fortum Klaipėda“ tapo „Gren Klaipėda”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-27


Nuo liepos „Fortum“ šildymo ir vėsinimo paslaugų verslo padalinį Baltijos šalyse perėmus privataus kapitalo investicinei bendrovei „Partners Group“, suformuota nauja Šiaurės Europos energetikos įmonė „Gren“. „Gren“ ir toliau tęs visas savo paslaugas Baltijos šalyse, kurias anksčiau teikė „Fortum“.

Pranešama, jog nuo liepos 26 d. UAB „Fortum Klaipėda“ keičia pavadinimą į UAB „Gren Klaipėda”.

„Savininko, prekės ženklo ir įmonės pavadinimo pasikeitimas niekaip nepaveiks nei mūsų klientų, partnerių ar kitų suinteresuotųjų šalių, nei mūsų paslaugų ar produktų kainų. Kaip ir anksčiau, svarbiausias prioritetas mums yra įsipareigojimas klientams bei partneriams. Mes tęsime savo veiklą ir užtikrinsime, kad visi klientai bei partneriai gautų tą patį paslaugų ir produktų asortimentą, kurį ateityje sieksime tobulinti bei plėsti”, – rašoma išplatintame pranešime spaudai.

Kartu įmonė pristato ir naująjį logotipą.


  2021-07-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt