P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uoste – svečiai iš Ventspilio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-27


Latvija gali pasigirti turinti ne vieną sėkmingai veikiantį jūrų uostą. Ventspilyje įsikūręs uostas yra vienas giliausių rytinėje Baltijos jūros pakrantėje, turintis daugiau nei 10 veikiančių terminalų bei vykdantis reguliarius keltų reisus į Švediją. Antradienį Klaipėdos uoste lankėsi šio uosto vadovai.

Uosto direkcijos nuotr.

Ventspilio uosto valdybos pirmininkei Ingunai Strautmanei, kitiems uosto valdybos nariams bei uosto vadovams pristatytos Klaipėdos uoste kraunamų krovinių rūšys, metiniai rezultatai, vykdomos veiklos ir teikiamos paslaugos. Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas svečius supažindino su vienintelio Lietuvos jūrų uosto valdymo struktūra, vystymo kryptimis, vykdomais projektais. Ventspilio uosto valdybos pirmininkei I. Strautmanei įteiktas Klaipėdos uosto herbas.

„Nors Klaipėdos uostas nei vienam Baltijos šalyse veikiančiam jūrų uostui nenusileidžia savo krovos rezultatais, mūsų tikslas tapti viso Baltijos jūros regiono lyderiu. Informacijos ir patirties dalijimasis su kitais uostais bei bendrų rinkodaros projektų vykdymas, tikiu, yra vienas iš veiksnių, lemiančių sėkmingą uosto veiklą“, – pranešime spaudai cituojamas A. Latakas.

Krovinių srautai į ir iš Latvijos Klaipėdos uoste 2020 metais sudarė 1,14 milijono tonų. Daugiausiai krauta naftos produktų, konteinerių, žemės ūkio produktų ir metalo laužo.


  2021-07-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt