P0

Kultūra

Andrius Mamontovas žada nepamirštamą reginį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-28


Andriaus Mamontovo koncertas „Vandenyje“ pademonstruos naujausios atviros muzikinės erdvės Klaipėdoje potencialą – šį šeštadienį, liepos 31-ąją, atnaujintoje Jono kalnelio teritorijoje vyksiantis renginys išsiskirs ne tik mieste dar neregėta žiūrovų tribūna, unikalia aplinka, bet ir garso bei apšvietimo sprendimais. Teigiama, jog šis pasirodymas žada dar nepajustus potyrius.

Koncerto scena – saloje, žiūrovai – susėdę į plūduriuojančias valtis ir vandens dviračius bei ant buvusių gynybinių pylimų, tūkstančiai žmonių ir ypatinga atmosfera. A. Mamontovas susirinkusiai publikai atliks geriausiai žinomas savo ir grupės „Foje“ dainas, todėl renginys primins legendinių „Foje“ koncertų dvasią.

Koncertą „Vandenyje“ apšildys grupė iš Berlyno „Alien Grace“, jos kuriama muzika primena roko ir soul muzikos stilių mišinį. Šiame kolektyve būgnininko poziciją užima atlikėjo sūnus, taip pat Andrius.

Dėl savo specifikos Jono kalnelis iš koncerto organizatorių pareikalavo neeilinių pastangų, geriausios įrangos ir nepriekaištingo darbo.

„Džiugu, kad organizatoriai ieško netradicinių sprendimų. Man dėl to specialaus pasiruošimo nereikia, bet apšvietėjams ir įgarsintojams tai turėtų būti tikras iššūkis. Tačiau šią vietą ypatinga pavers į koncertą susirinkę žmonės. Tikiuosi, kad jie vandenyje elgsis atsakingai“, – pranešime cituojamas A. Mamontovas.

Teigiama, jog tokio lygio įranga Klaipėdoje iki šiol dar nė karto nenaudota.

Koncerto pradžia: grupė „Alien Grace“ – 20.30 val.; Andrius Mamontovas – 21.30 val.


  2021-07-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt