Regionas

„Kino karavanas“ atvyksta į pajūrį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-29


Festivalio „Kino pavasaris“ vasaros projektas „Kino karavanas“ įpusėjo aštuntojo sezono keliones po Lietuvą su nemokamais autorinio kino seansais po atviru dangumi. Per liepos mėnesį „Kino karavano“ ekspedicija aplankė apie dvidešimt miestų, kuriuose buvo įkurti vienos dienos lauko kino teatrai bei surengta apie 50 ryškiausių festivalio „Kino pavasaris” filmų seansų.

Domo Rimeikos nuotr.

Šią savaitę „Kino karavano“ projekto autobusiuko maršrutas vingiuos link pajūrio – ketvirtadienį, liepos 29 d., seansai vyks Kretingoje, liepos 30 d. – Pervalkoje, pievoje šalia autobusų stotelės, liepos 31 d. – šių metų Lietuvos kultūros sostinėje Nidoje, šalia švyturio, o rugpjūčio 1 d. – Gargžduose.

Pervalkoje, Nidoje ir Gargžduose vyks net po tris filmų peržiūras, tad organizatoriai kviečia visus atostogaujančius pajūryje atvykti ir pasimėgauti nuostabiais filmais po atviru dangumi.

Pirmame rugpjūčio mėnesio renginyje Gargžduose žiūrovus pradžiugins ne tik filmų peržiūros, bet ir susitikimas su jau kritikų pripažinimo sulaukusio T. Smulkio debiutinio filmo „Žmonės, kuriuos pažįstam” aktore Milda Noreikaite bei „Jaunimo linijos“ atstovu.

Šio sezono „Kino karavano“ naujiena – skaitmeninis LED ekranas, reiškiantis ne tik įspūdingą vaizdo kokybę, bet ir galimybę rodyti filmus dienos metu. Tai vienintelis toks ekranas tarp keliaujančių kino projektų Lietuvoje.

„Kino karavano“ maršrutas pajūryje

Liepos 29 d., ketvirtadienį, Kretingos vasaros estradoje:

18 val. filmas visai šeimai „Suteik man sparnus“

20.30 val. komedija „Triumfas”

Liepos 30 d., penktadienį, Pervalkoje, šalia autobusų stotelės:

17.30 val. filmas „Aš esu greta“

19.30 val. komedija „Triumfas”

21.30 val. drama apie maištą ir meilę „Martinas Idenas“

Liepos 31 d., šeštadienį, šalia Nidos švyturio:

17 val. filmas visai šeimai „Vampyriukas“

19 val. komiška drama „Dar po vieną“

21.30 val. drama „Liepsnojančios moters portretas“

Rugpjūčio 1 d., sekmadienį, Gargždų Minijos slėnyje:

16 val. filmas visai šeimai „Vampyriukas

18 val. filmas „Žmonės, kuriuos pažįstam“

19.30 val. susitikimas su filmo aktore Milda Noreikaite.

20.15 val. komedija „Triumfas”

Organizatoriai informuoja, kad kai kurių seansų metu žiūrovai bus fotografuojami, o nuotraukos naudojamos projekto komunikacijoje.

„Kino karavanas“ įgyvendinamas Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos subsidijuoto Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis. Projektą remia Lietuvos kino centras, projekto partneris – Reikjaviko tarptautinis kino festivalis. Projekto draugas, besirūpinantis Skandinavijos šalių kinu – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.


  2021-07-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt