P0

Kriminalai ir nelaimės

Operatyviai sulaikė du sukčius, pasisavinusius 800 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-07-29


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami ir veikdami karštais pėdsakais kartu su Kalėjimų departamento pareigūnais, uostamiestyje operatyviai sulaikė du sukčius, iš senyvos klaipėdietės apgaule pasisavinusius 800 eurų.

Asociatyvi nuotr.

Liepos 27 d., apie 16 val., 80- metė moteris sulaukė skambučio telefonu iš nepažįstamojo – vyras prisistatė gydytoju traumatologu. Jis nurodė, jog moters giminaitė galimai sužalojusi vaiką ir tam, kad nebūtų pranešta policijai, senjorė turinti sumokėti 800 eurų. Kalbant telefonu tariamas gydytojas liepė senjorei surašyti turimų kupiūrų numerius, o pačias kupiūras perduoti ateisiančiam vyrui. Netrukus į pranešėjos namus užsukęs nepažįstamas vyras paėmė 800 eurų ir pasišalino.

Kartu su Kalėjimų departamento kriminalinės žvalgybos pareigūnais atlikus daug neviešo pobūdžio veiksmų tą pačią dieną pareigūnai Klaipėdos mieste, gatvėje, sulaikė du 42 ir 43 metų vyrus. Jie įtariami sukčiavimo būdu pasisavinę iš minėtos senolės pinigus.

Abu įtariamieji policijai žinomi ir ne kartą teisti už vagystes, sukčiavimus, plėšimus bei disponavimą narkotinėmis medžiagomis. Įtariama, jog skambinti senjorei galėjo įkalinimo įstaigoje esantis asmuo.


  2021-07-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt