P0

Kriminalai ir nelaimės

Vienas girtas vairuotojas apdaužė automobilį, kitas – vos sugebėjo išvairuoti iš kelto (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-02


Vos kelių valandų bėgyje Klaipėdoje ir jos prieigose policija prie vairo sučiupo tris stipriai apgirtusius vairuotojus. Vienas iš jų taranavo svetimą automobilį.

Sekmadienį prieš 19 val. gautas pranešimas, jog Kiškėnų kaime atbuline eiga važiavęs automobilis „VW Golf“ atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Alfa Romeo“ ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. 40-mečiui „VW Golf“ vairuotojui 20.46 val. nustatytas 2,09 prom. girtumas. Jis pasiųstas naktį praleisti areštinėje.

Ten pat atsidūrė ir naktį į pirmadienį 1.43 val. jūriniu keltu į Klaipėdą grįžęs 47 metų vairuotojas. Jis iš kelto automobiliu ,,Renaualt” išvingiavo, nuo alkoholio būdamas apsvaigęs iki 2,46 prom.

Tuo metu kelios minutės po vidurnakčio Palangoje, prie Mokyklos g. ir Elijos g. sankryžos, automobilio „Opel Zafira“ 49 metų vairuotojui nustatytas net 3,5 prom. girtumas.


  2021-08-02

  Vienas komentaras apie “Vienas girtas vairuotojas apdaužė automobilį, kitas – vos sugebėjo išvairuoti iš kelto”

  1. AvatarALG (IP: 195.182.68.122)

   Žmogus iš namų paimamas neblaivus ir be jokios priežasties , nesutinkant artimeisiems vežamas į komisariatą, kur priverstas praleisti parą su nusikaltėliais. Ar tai toks įstatymas?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt