P0

Sportas

„Ąžuolo” narių sąskaitoje – dvi pergalės vasaros meistrų čempionate

Atvira Klaipėda

Žiedūna Bielinienė, Klaipėdos miesto lengvosios atletikos sporto klubo „Ąžuolas“ pirmininkė
2021-08-03


Baigiasi lengvaatlečių vasaros sezonas. Antri metai jis kitoks nei ankstesnieji. Žymiai sumažėjo varžybų. Neliko pasaulio, Europos čempionatų. Pasiruošti vasarai sezonui turėjo galimybę tik nedidelė dalis Klaipėdos m. lengvosios atletikos veteranų sporto klubo „Ąžuolas” narių.

Vilniuje vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos 2021 m. vasaros meistrų čempionate įvairiose rungtyse varžėsi 62 dalyviai, iš jų penki latviai ir vienuolika mūsų klubo narių. Ankstesniais metais varžydavosi 300-400 dalyvių iš dalyvaudavo Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos.

Varžybose pasiekti 7 Lietuvos veteranų rekordai. Vieną iš jų pasiekė mūsiškė Natalija Gudauskienė (35-39 metų amžiaus grupė), numetusi 4 kg kūjį 41,1 m. Ji 1,5 m pagerino jai pačiai priklausiusį rekordą, kurį prieš tris savaites buvo pasiekusi varžybose Klaipėdoje.

Kkūjo rungties nugalėtoja Jadvyga Putinienė ir bronzos medalio laimėtoja Natalija Gudauskienė. Romualdo Jakučio nuotr.

„Ąžuolo” klubo nariai iškovojo pergales dvejose rungtyse, penkiose buvo antri ir šešiose treti.

Du aukso medalius iškovojo po sunkios traumos atsigaunanti pirmoji Klaipėdos olimpietė Jadvyga Putinienė. Ir labai džiugu, jog jai atsiranda pamaina – bronzos medalį pasiekusi Lietuvos rekordą savo amžiaus grupėje iškovojo mūsiškė Natalija Gudauskienė.

Sidabro (diskas) ir bronzos (ietis) medalius iškovojo Vytautas Zaniauskas.

Arūnas Andrijauskas sidabrą iškovojo metimų penkiakovės rungtyje ir buvo trečias disko metimo rungtyje. Lina Zaniauskienė pasipuošė sidabro medaliu šuolio į aukštį rungtyje ir iškovojo bronzą bėgdama 200 m ir šokdama į tolį. Sidabriniais tapo Danguolė Stonytė ieties metimo rungtyje ir Algirdas Petravičius šuolio į tolį rungtyje. Bronzą metimų penkiakovės rungtyje iškovojo Vladas Zaniauskas.


  2021-08-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt